A Jokerit legyőzte a Dinamo Minszket

 

Szombaton megrendezték a 2015-ös év első KHL-mérkőzéseit.

Büntetők döntöttek Jekatyerinburgban. A mindösszesen egyetlen kétperces büntetést és 2-2 gólt hozó találkozón a szétlövéseknél egyedül Ivanov talált be a kapuba, így a Nyeftyehimik szerezte meg a pluszpontot.

KHL, 5500 néző.
Kovár: 92,9% (Usztyinszkij)
K
Szudnyicin: 95,3% (Kolppanen)
Lepistö, Loginov, Brulé, Lazarjev, Palushaj
1
Kalasnyikov, Koszmacsov, Zdunov, Nyikulin, Ribin
Antonov, Megalinszkij, Klimenko, Ribakov, Szimakov
2
Jevszejenkov, Pujacs, Anderson, Grigorenko, Sexton
Guszev, Metljuk, Bumagin, Lewandowski, Mihnov
3
Berezin, Eronen, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Nyesztyerov
4
Bilalov, Tyimirjov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Zsukov
Anatolij Jemelin
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 24:12 AVT Palushaj Brulé Lazarjev
1-1 33:25 NYH Kalasnyikov Anderson
1-2 39:36 NYH Grigorenko Anderson
2-2 56:12 AVT Nyesztyerov Guszev
2-3 65:00 NYH GWS Ivanov
43 Kapura lövések száma 28
0 Kiállításpercek 2

Murigin shutouttal debütált kezdőként a Metallurg Magnyitogorszkban. Az Amurtól érkezett kapus 26 védéssel járult hozzá a Lada elleni sikerhez.

KHL, 7430 néző.
Murigin: 100% (Szamszonov)
K
Glass: 93,3% (Szemjonov)
Bereglazov, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Barancev, Hunkes, Masztrjukov, Petrov, Csernyikov
Malenykih, Tyerescsenko, Platonov, Stapleton, Szolovjov
2
Vorobjov, Podhradsky, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
Zsloba, Lee, Kaletnyik, Tyimkin, Junykov
3
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
Habarov, Arszenyuk, Koszov, Potyehin, Jakucenya
4
Romanov, Sloboda, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
Mike Keenan
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:16 MMG Junykov Platonov Bereglazov
2-0 38:41 MMG Zaripov Birjukov Kovár
30 Kapura lövések száma 26
30 Kiállításpercek 10

A Jokerit magabiztosan verte a Dinamo Minszket. A finnek a 13. percben 3-0-ra vezettek, háromgólos előnyüket a végéig megőrizték, amivel feljöttek a Nyugati főcsoport 2. helyére.

KHL, 13496 néző.
Karlsson: 92,6% (Helenius)
K
Taylor: 86,7% (Milcsakov)
Vaananen, Gunderson, Kapanen, Hagman, Huhtala
1
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Peltola, Jaakola, Aaltonen, Wirtanen, Sallinen
2
Bailen, Kaznadej, Vesce, Linglet, Ellison
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
3
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Materuhin, Melesko
Saari, Ben-Amor, Maki, Rita
4
Badun, Drozd, Razvadovszkij, Sztyepanov
Erkka Westerlund
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:31 JOK PP Aaltonen Gunderson Kapanen
2-0 09:08 JOK PP Gunderson Kapanen
3-0 12:47 JOK Huhtala Jaakola Kapanen
3-1 15:48 DMI Kaljuzsnij Krajicek Szczechura
3-2 21:21 DMI Vesce Ellison Linglet
4-2 56:10 JOK Kapanen Hagman Peltola
5-2 58:10 JOK SH Maki Wirtanen
31 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk