A Jokerit legyőzte a Dinamo Minszket

 

Szombaton megrendezték a 2015-ös év első KHL-mérkőzéseit.

Büntetők döntöttek Jekatyerinburgban. A mindösszesen egyetlen kétperces büntetést és 2-2 gólt hozó találkozón a szétlövéseknél egyedül Ivanov talált be a kapuba, így a Nyeftyehimik szerezte meg a pluszpontot.

KHL, 5500 néző.
Kovár: 92,9% (Usztyinszkij)
K
Szudnyicin: 95,3% (Kolppanen)
Lepistö, Loginov, Brulé, Lazarjev, Palushaj
1
Kalasnyikov, Koszmacsov, Zdunov, Nyikulin, Ribin
Antonov, Megalinszkij, Klimenko, Ribakov, Szimakov
2
Jevszejenkov, Pujacs, Anderson, Grigorenko, Sexton
Guszev, Metljuk, Bumagin, Lewandowski, Mihnov
3
Berezin, Eronen, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
Zsuravljov, Trjamkin, Garejev, Jemelin, Nyesztyerov
4
Bilalov, Tyimirjov, Alsevszkij Sz., Alsevszkij J., Zsukov
Anatolij Jemelin
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 24:12 AVT Palushaj Brulé Lazarjev
1-1 33:25 NYH Kalasnyikov Anderson
1-2 39:36 NYH Grigorenko Anderson
2-2 56:12 AVT Nyesztyerov Guszev
2-3 65:00 NYH GWS Ivanov
43 Kapura lövések száma 28
0 Kiállításpercek 2

Murigin shutouttal debütált kezdőként a Metallurg Magnyitogorszkban. Az Amurtól érkezett kapus 26 védéssel járult hozzá a Lada elleni sikerhez.

KHL, 7430 néző.
Murigin: 100% (Szamszonov)
K
Glass: 93,3% (Szemjonov)
Bereglazov, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Barancev, Hunkes, Masztrjukov, Petrov, Csernyikov
Malenykih, Tyerescsenko, Platonov, Stapleton, Szolovjov
2
Vorobjov, Podhradsky, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
Zsloba, Lee, Kaletnyik, Tyimkin, Junykov
3
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
Habarov, Arszenyuk, Koszov, Potyehin, Jakucenya
4
Romanov, Sloboda, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Fjodorov
Mike Keenan
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:16 MMG Junykov Platonov Bereglazov
2-0 38:41 MMG Zaripov Birjukov Kovár
30 Kapura lövések száma 26
30 Kiállításpercek 10

A Jokerit magabiztosan verte a Dinamo Minszket. A finnek a 13. percben 3-0-ra vezettek, háromgólos előnyüket a végéig megőrizték, amivel feljöttek a Nyugati főcsoport 2. helyére.

KHL, 13496 néző.
Karlsson: 92,6% (Helenius)
K
Taylor: 86,7% (Milcsakov)
Vaananen, Gunderson, Kapanen, Hagman, Huhtala
1
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Cheechoo, Szczechura
Peltola, Jaakola, Aaltonen, Wirtanen, Sallinen
2
Bailen, Kaznadej, Vesce, Linglet, Ellison
Lajunen, Ohtamaa, Koukal, Moses, Omark
3
Liszovec, Sinkevics, Kitarov, Materuhin, Melesko
Saari, Ben-Amor, Maki, Rita
4
Badun, Drozd, Razvadovszkij, Sztyepanov
Erkka Westerlund
E
Lubomír Pokovic
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:31 JOK PP Aaltonen Gunderson Kapanen
2-0 09:08 JOK PP Gunderson Kapanen
3-0 12:47 JOK Huhtala Jaakola Kapanen
3-1 15:48 DMI Kaljuzsnij Krajicek Szczechura
3-2 21:21 DMI Vesce Ellison Linglet
4-2 56:10 JOK Kapanen Hagman Peltola
5-2 58:10 JOK SH Maki Wirtanen
31 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 4
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk