Kugrisev mesterhármasával nyert a Szibir

   

A novoszibirszkiek magabiztosan verték az Amurt.

Az Admiral nyert Novokuznyeckben. A hazaiak kapujában Lozskin 4 lövésből 2 gólt kapott, lecserélték, a helyére beálló Hakimov hiába védett remekül, a Metallurg csak 1 gólt lőtt.

KHL, 2420 néző.
Lozskin: 50,0% (Hakimov: 96,2%)
K
Proszkurjakov: 96,0% (Nalimov)
Drokov, Fairchild, Galimov, Komarisztij, Plotnyikov
1
Kolár, Heshka, Bergfors, Gynge, Zubov
Kamalov, Hlisztov, Malcev, Romanov, Stoa
2
Glazkov, Oszipov, Gorosanszkij, Makarov K., Szigarjov
Kapotov, Szkutar, Koszourov, Kurepanov, Mitrjakov
3
Zemcsonok, Kuzmin, Gorskov, Usenyin Vlagyiszlav, Usenyin Vjacseszlav
Gavrilicsev, Muszin, Kaprizov, Malinovszkij, Szkladnyicsenko
4
Liszov, Kuznyecov, Barbasov, Ivanov, Li
German Tyitov
E
Szergej Sepeljev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:29 ADM Usenyin Vlagyiszlav Usenyin Vjacseszlav
0-2 10:13 ADM Kolár Kuznyecov Gorosanszkij
1-2 11:49 MNK Kamalov Galimov
1-3 24:57 ADM PP Heshka Makarov K. Kolár
1-4 58:18 ADM Gynge Usenyin Vlagyiszlav Bergfors
25 Kapura lövések száma 30
31 Kiállításpercek 8

A Szibir átgázolt az Amuron. A novoszibirszkiek legjobbja Kugrisev volt, aki 3 gólt lőtt, de Enlund 4 gólpassza is említést érdemel.

KHL, 6432 néző.
Beszpalov: 93,3% (Salák)
K
Boriszov: 85,4% (Pecsurszkij)
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
1
Jezsov, Loginov, Litovcsenko, Lugin, Fiszenko
Belov, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
2
Mantyla, Rjazancev, Kriszanov, Miklík, Taraszov Dmitrij
Gimajev, Ignatovics, Vorosilo, Gubin, Szannyikov
3
Szafronov, Tyerjajev, Ahmetov, Orlov, Safigulin
Iljin, Verescsagin, Bobrov, Jefimenko, Salunov
4
Kurbatov, Baskirov, Zseleznov, Tverdohlebov
Andrej Szkabelka
E
Jukka Rautakorpi
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:28 SZI PP Kugrisev Enlund Koskiranta
2-0 10:18 SZI Ullström Enlund Monya
3-0 15:55 SZI PP Kugrisev Koskiranta Enlund
4-0 16:33 SZI Ignatovics Gimajev Gubin
4-1 23:08 AMR Fiszenko Loginov Lugin
5-1 27:51 SZI PP Kugrisev Koskiranta Enlund
6-1 28:46 SZI Ignatovics Monya Verescsagin
6-2 31:22 AMR Orlov Safigulin Ahmetov
41 Kapura lövések száma 30
6 Kiállításpercek 8

A Barisz legyőzte a Traktort. A kazahok hőse Sztarcsenko, aki egyenlített, majd győztes gólt szerzett.

KHL, 4070 néző.
Laco (Poluektov: 93,8%)
K
Garnett: 92,1% (Gyemcsenko)
Dallman, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Borodkin, Quint, Bulis, Panov, Csisztov
Blohin, Szemjonov, Antropov, Rugyenko, Sztarcsenko
2
Kondratyev, Martinov, Glinkin, Pesztunov, Popov
Bartulis, Szavcsenko, Mihajlisz, Puskarjov, Upper
3
Atyusov, Davidov, Osznovin, Paré, Ruzicka
Ibrajbekov, Riszpajev, Gavrilin, Poliscsuk, Romanov
4
Vaszilcsenko, Krucsinyin, Gubarjev, Kokujov, Penykovszkij
Andrej Nazarov
E
Andrej Nyikolisin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 10:02 TRA Osznovin Paré
1-1 19:28 BAA Dawes Lundin Boyd
1-2 33:51 TRA PP Popov Atyusov Kondratyev
2-2 36:05 BAA Sztarcsenko Antropov Mihajlisz
3-2 51:24 BAA Sztarcsenko Lundin
4-2 58:44 BAA Dawes Bochenski Boyd
39 Kapura lövések száma 32
6 Kiállításpercek 6

Az Ak Barsz nyert a Jugra ellen. A vendégek kapujában Brust 17 lövésből kapott 3 gólt.

KHL, 5213 néző.
Garipov: 94,3% (Nilsson)
K
Brust: 82,4% (Gorjacsevszkih)
Zaharcsuk, Rilov, Vrána, Kosztyicin, Obuhov
1
Valentyenko, Larsen, Kaspar, Maxwell, Lemtyugov
Brookbank, Medvegyev J., Burmisztrov, Mirnov, Möller
2
Zseldakov, Szergejev, Buljanszkij, Guszev, Magogin
Gyenyiszov, Nyikulin, Azevedo, Varnakov, Gluhov
3
Mamkin, Melart, Bortnyikov, Koroljuk, Jacenko
Kornyejev, Kolcov, Lukojanov, Tkacsov
4
Rjabikin, Sztalnov, Lesznuhin, Romancev
Zinetula Biljaletgyinov
E
Dmitrij Juskevics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:47 AKB Möller Varnakov Azevedo
2-0 12:17 AKB Azevedo Nyikulin Varnakov
2-1 25:24 JUG PP Koroljuk Kaspar Maxwell
3-1 40:52 AKB Mirnov Burmisztrov Medvegyev J.
3-2 57:38 JUG Larsen Kaspar Maxwell
17 Kapura lövések száma 35
11 Kiállításpercek 19

A Lokomotiv a második harmad végén döntötte el a Szocsi elleni meccset. A jaroszlavliak 5 perc alatt 3 gólt lőttek, amivel begyűjtötték a három pontot.

KHL, 8815 néző.
Sanford: 92,9% (Kolesznyik)
K
Pöpperle: 91,4% (Sikin)
Vasziljev, Holös, Averin, Apalkov, Plotnyikov
1
Gyerljuk, Wilson, Warn, Krutov, Emmerton
Kronwall, Pasnyin, Kontiola, Loktyionov, Thörnberg
2
Pervisin, Scsitov, Ignatuskin, Kosztyicin, Petersson
Gorohov, Ljubuskin, Konykov, Novotny, Platt
3
Whitney, Svigyenko, Lapenkov, Radulov, Szcsasztlivij
Visnyevszkij, Kartajev, Galimov, Gracsov, Kraszkovszkij
4
Jarvinen, Siskanov, Krjukov, Morozov
Dave King
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 28:55 SZO Emmerton Warn
1-1 35:12 LOK Loktyionov Kronwall Kontiola
2-1 37:41 LOK Plotnyikov
3-1 39:43 LOK PP Kontiola Thörnberg Loktyionov
3-2 43:00 SZO PP Petersson Ignatuskin Kosztyicin
4-2 59:09 LOK Averin Plotnyikov
36 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 10

A Torpedo büntetőkkel verte a Szeversztalt. A cserepoveciek kétgólos hátrányból mentették hosszabbításra a mérkőzést, ám a büntetőknél Wolski a vendégek javára döntött.

KHL, 3078 néző.
Stepánek: 90,0% (Magarilov)
K
Birjukov: 95,3% (Kaszutyin)
Arzamaszcev, Sefer, Kvapil, Nyikoncev, Trubacsov
1
Bernackij, Hietanen, Knyazev, Konykov, Sztoljarov
Sztaszenko, Sinyin, Kagarlickij, Monsz, Csernov
2
Blazsijevszkij, Oszipov, Kazionov D., Mozer, Filatov
Pyett, Urbom, Kovirsin, Trunyov, Thuresson
3
Grigorjev, Vasziljev, Wolski, Immonen, Salminen
Nyekolenko, Kupcov, Berdnyikov, But, Monahov
4
Makarov, Savinainen, Kazionov Gy., Rugyenkov, Szmurov
Igor Petrov
E
Petyerisz Szkudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 16:48 TRP PP Sztoljarov Immonen Hietanen
0-2 36:29 TRP Hietanen Mozer Filatov
1-2 45:35 SZE Trunyov
2-2 55:15 SZE PP Csernov Monsz Kagarlickij
2-3 65:00 TRP GWS Wolski
43 Kapura lövések száma 20
4 Kiállításpercek 34
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk