A Lokomotiv legyőzte az Atlantot

   

A mityiscsiek kapujában Engren 4 lövésből 3 gólt kapott.

A Lokomotiv magabiztosan nyert a nemrég 4 kulcsemberét is eladó Atlant ellen. A kiesett játékosok miatt kénytelenek voltak olyan játékosokat is bevetni Mironov és Aljosin személyében, akik még soha nem játszottak KHL-mérkőzést. A vendégeknél Engren 5 perc alatt 4 lövésből csak 1-et védett, így a cserepadon találta magát.

KHL, 8816 néző.
Sanford: 87,5% (Kolesznyik)
K
Engren: 25,0% (Artyemjev: 86,4%)
Vasziljev, Holös, Averin, Apalkov, Plotnyikov
1
Gilroy, Korobov, Bodrov, Csernov, Junykov
Kronwall, Pasnyin, Loktyionov, Platt, Thörnberg
2
Novopasin, Szorokin, Szosnyikov, Smeljov, Jasin
Gorohov, Ljubuskin, Galimov, Konykov, Novotny
3
Tyuljapkin, Jarullin, Kozlov, Levickij, Taratuhin
Visnyevszkij, Kartajev, Gracsov, Kapusztyin, Korskov
4
Mironov, Aljosin, Voronyin, Siafotgyinov, Hlopotov
Dave King
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:06 LOK Kronwall Plotnyikov Apalkov
2-0 03:59 LOK PP Plotnyikov
3-0 05:16 LOK Kartajev Kapusztyin
4-0 18:37 LOK Gorohov Konykov Galimov
5-0 31:30 LOK Galimov Konykov
5-1 32:37 ATL Hlopotov Voronyin Aljosin
5-2 33:03 ATL Csernov Junykov Jarullin
6-2 36:08 LOK PP Holös Averin Vasziljev
6-3 52:43 ATL Szosnyikov Korobov Smeljov
26 Kapura lövések száma 24
2 Kiállításpercek 8

A Szibir újra nyert az Amur otthonában. Szerdán 4-1-re nyertek a novoszibirszkiek, egy nappal később szintén magabiztosan diadalmaskodtak.

KHL, 4600 néző.
Pecsurszkij: 71,4% (Boriszov: 93,9%)
K
Salák: 84,2% (Beszpalov)
Mantyla, Rjazancev, Lugin, Orlov, Fiszenko
1
Alekszejev, Hersley, Koskiranta, Kugrisev, Enlund
Jezsov, Peretyagin, Kriszanov, Miklík, Taraszov Dmitrij
2
Mamasev, Ozsiganov, Kopejkin, Monya, Ullström
Szafronov, Tyerjajev, Ahmetov, Kopijenko, Litovcsenko
3
Gimajev, Ignatovics, Gubin, Szannyikov, Sumakov
Loginov, Tverdohlebov, Baskirov, Zseleznov, Jakovlev Andrej
4
Belov, Bobrov, Butuzov, Vorosilo
Jukka Rautakorpi
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 03:53 AMR Taraszov Dmitrij Mantyla
1-1 09:58 SZI Enlund Koskiranta
1-2 13:20 SZI Kugrisev Hersley
1-3 19:58 SZI PP Hersley Enlund Koskiranta
1-4 22:13 SZI Szannyikov Sumakov
2-4 32:59 AMR PS Taraszov Dmitrij
3-4 37:30 AMR Kriszanov Miklík
3-5 59:17 SZI Monya Kopejkin Ozsiganov
19 Kapura lövések száma 41
6 Kiállításpercek 18
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk