A Lada legyőzte a Slovant

   

A togliattiak büntetőkkel diadalmaskodtak Pozsonyban.

Hiába lőtt majdnem két és félszer annyira kapura a Slovan, mint a Lada, mégis utóbbi nyert. A togliattiak kapujában Jezsov 46 védéssel járult hozzá a sikerhez.

KHL, 2014. dec. 22., hétfő.
Janus: 90,0% (LeNeveu)
K
Jezsov: 95,8% (Glass)
Sersen, Starosta, Jeglic, Netík, Ticar
1
Barancev, Hunkes, Golubjev, Petrov, Csernyikov
Baranka, Brejcak, Bartovic, Vondrka, Nedorost
2
Vorobjov, Romanov, Bocsarov, Valujszkij, Nyikityenko
Sigalet, Stajnoch, Hudacek, Murley, Ölvecky
3
Ogurcov, Sulakov, Belouszov, Zatovic, Senfeld
Luza, Kudrna, Surovy, Stastny
4
Sloboda, Sztrelcov V., Masztrjukov, Sztrelcov A., Fjodorov
Petri Matikainen
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:51 SBA Surovy Stastny
1-1 12:19 LDA PP Valujszkij Romanov Golubjev
1-2 49:22 LDA Sztrelcov A. Fjodorov
2-2 52:45 SBA Netík Sersen
2-3 65:00 LDA GWS Petrov
48 Kapura lövések száma 20
8 Kiállításpercek 14

A Medvescak legyőzte a Nyefytehimiket. A zágrábiak a 3. percben megszerezték a vezetést, előnyüket pedig a végéig megtartották.

KHL, 5200 néző.
Heeter: 89,7% (Owuya)
K
Kolppanen: 83,3% (Fedotov)
Morrisonn, Flood, Glumac, Murray, Perkovich
1
Berezin, Rjaszenszkij, Ivanov, Milovzorov, Poligalov
Carle, Martinovic, Bjorkstrand, Thomas, Hedberg
2
Jevszejenkov, Eronen, Anderson, Sexton, Grigorenko
Kinrade, Popovic, Leino, McLean, Wright
3
Kalasnyikov, Koszmacsov, Zsukov, Zdunov, Ribin
Beaudoin, Pelletier, Segal, St. Pierre
4
Bilalov, Tyihonov, Alsevszkij Sz., Andrjuscsenko, Nyikulin
Doug Shedden
E
Vlagyimir Krikunov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:55 MZA Hedberg Popovic Wright
2-0 12:52 MZA PP Leino Carle
3-0 21:54 MZA Beaudoin
3-1 33:55 NYH Poligalov Berezin Milovzorov
4-1 39:40 MZA PP Flood Pelletier St. Pierre
4-2 40:24 NYH Ivanov Milovzorov
5-2 47:31 MZA Bjorkstrand Hedberg Morrisonn
5-3 58:55 NYH SH Ribin Anderson Kalasnyikov
30 Kapura lövések száma 29
13 Kiállításpercek 23

A Jokerit Moses és Omark vezetésével verte a Dinamo Rigát. Az amerikai csatár 2+1, míg a svéd támadó 1+2 ponttal vette ki részét a finnek mindegyik találatából.

KHL, 13216 néző.
Helenius: 95,5% (Karlsson)
K
Sedlácek: 84,2% (Deslauriers)
Vaananen, Gunderson, Aaltonen, Kapanen, Hagman
1
Redlihs K., Cibulskis, Videll, Darzins, Redlihs M.
Lajunen, Ohtamaa, Wirtanen, Sallinen, Huhtala
2
Genoway, Jurcina, Indrasis, Wilson, Trotter
Peltola, Jaakola, Koukal, Moses, Omark
3
Jerofejevs, Sotnieks, Dzerins, Meija, Cipulis
Maki, Rita, Hahl
4
Saulietis, Bicevskis, Jelisejevs, Skvorcovs
Erkka Westerlund
E
Artis Abols
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:26 JOK PP Moses Omark
1-1 02:46 DRI Skvorcovs Bicevskis
2-1 17:44 JOK Moses Lajunen Omark
3-1 24:25 JOK PP2 Omark Moses
19 Kapura lövések száma 22
14 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk