Marty Raymond a Renon edzője

   

Az olasz bajnok biztosra ment, a játékoskeretet az akkor még a Fehérvár vezetőedzőjeként jegyzett kanadai tréner véleményezése alapján állították össze.

Megegyezett a Ritten Sport – németül Ritten, olaszul Renon a 17 településből álló, 7600 fős festői kommuna neve – és Marty Raymond, a kanadai szakember lesz az olasz Elite A-ban induló csapat edzője, számolt be erről a klub honlapja. Mint a hírből kiderül, Raymond és a klub 2012-ig regnáló elnöke, Thomas Rottensteiner már 7 éve ismeri egymást, és megismerkedésük óta folyamatosan kapcsolatban állt egymással.

Néhány hete, mióta kiderült, hogy a csapat előző edzője, Rob Wilson a DEL-ben induló Straubingba teszi át székhelyét, folytattak arról tárgyalásokat, hogy Raymond az olaszokhoz menne dolgozni. Mivel Raymondot érvényes szerződés kötötte ez idő tájt a Fehérvárhoz, először minden bürokratikus akadályt szeretett volna elhárítani, hogy később új munkájának szentelhesse minden energiáját.

Mint az olasz bajnokcsapat honlapján olvasható cikke megjegyzi, a Ritten jövő évi játékoskeretének összeállításakor már a Fehérvárral folytatott tárgyalások lezárása előtt is véleményt mondott Marty Raymond.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk