Matt Boyle hosszabbított Miskolcon

   

A tavalyi Jegesmedve-csapat egyik közönségkedvence a következő szezonban is a MOL Ligában játszik.

Matt Boyle a tavalyi szezonban érkezett Miskolcra, és hamar maga mellé állította a szurkolókat: az 51 mérkőzésen, amikor jégre lépett 7 gólt és 13 asszisztot, azaz összesen 20 pontot jegyeztek fel a neve mellé – áll a Miskolc sajtóanyagában. – Csupaszív hozzáállása, kitűnő védekező munkája és nem utolsó sorban kék vonalas bombagóljai révén gyorsan közönségkedvenc lett, akinek visszatérésében nagyon bíztak a miskolci szurkolók. A klub menedzsmentje is elégedett volt vele, ezért neki szerződést ajánlottak a következő szezonra. A tárgyalások az elmúlt hetekben folyamatosan zajlottak, és végül a felek egymás kezébe, illetve egészen pontosan egymás e-mailjébe csaptak. A játékos a hétvégén visszaküldte aláírt szerződését, így immár biztos, hogy a következő szezonban is magára húzza a Jegesmedvék sárga-fekete mezét.

Ezzel lezárult az a három hónapos tárgyalássorozat, amelynek keretében a klub vezetői azokat a játékosokat kívánták Miskolcon tartani, akik a szakmai vélemények szerint hozzájárulhatnak a Macik bajnoki sikereihez. A tavalyi szezont végigjátszó 22 fős keretből 15 játékossal kötöttek ismét szerződést, ami azt jelenti, hogy – az előző évektől eltérően – a csapat magja, gerince (a hokisok közel 70 százaléka) együtt maradt. A Jegesmedvék jelenleg három kapussal, hat védővel és tizenkét csatárral rendelkeznek, így már csak két-három kiadó hely maradt a keretben, az idegenlégiós kontingens esetében pedig a hatból már csak egy poszt szabad.”

Játékosmozgások a MOL Ligában:

Ahonnan még nincs megerősített hírünk, az nem azt jelenti, hogy annál a klubnál nem történik semmi. Igyekszünk minden klubtól minél több információt begyűjteni a következő napokban is. Az alábbi gyűjtés folyamatosan frissül. A maradt, érkezett, távozott mezőbe csak a klubok által megerősített információk kerülnek.

NZA mez

HC Nové Zámky:

Maradt:

kapus:
Pavel Krajcovic

hátvéd:
Martin Baron
Jakub Hrudík
Pavel Kowalczyk (CZE)
Martin Král
Matús Púchovsky
Michal Siska
Andrej Sucharda

csatár:
Erik Caladi
Patrik Cseres
Marek Dubec
Tomás Fiala
Martin Frolík (CZE)
Lubomir Hurtaj
Patrik Korytko
Albín Podstavek (CZE)
Peter Polcík
Lukás Ruzicka
Miroslav Stefanka
Ondrej Stefanka
Martin Uhnák
Marek Uram

vezetőedző:
Robert Spisak

Tárgyalás alatt:
Erik Weissmann
Vladimír Kames (CZE)

Érkezett:
Robin Blazícek (CZE; kapus, HC 46 Bardejov, SVK)
Peter Huba (hátvéd, Dab.Docler)
Juraj Faith (SVK; csatár, Miskolci Jegesmedvék)

Távozott:
Hardi Richárd
Jan Chovan (SVK, kapus, Jertisz Pavlodar, KAZ)

BRA mez

ASC Corona Brassó:

Maradt:

kapus:
Fülöp Rajmond
Patrik Polc (SVK)

hátvéd:
Juhamatti Hietamaki (FIN)
János Imre
Mastaleriu Zsolt
Nagy Csaba
Lucian Oprea
Jevgenyij Piszarenko

csatár:
Antal Zsombor
Bálint Zsolt
Andrij Butocsnov
Fodor Csanád
Imecs Attila
Márton Hunor
Molnár Zsolt
Péter Róbert
Péter Zsolt
Petres Tivadar
Martin Saluga (SVK)
Virág Csanád
Zsók Levente

Tárgyalás alatt:
Kevin Wehrs (USA, hátvéd)

Érkezett:
Richard Filip (SVK; hátvéd, SHK 37 Piestany, SVK)
Peter Klouda (SVK; csatár, MsHK Zilina, SVK)
Mihály Árpád (csatár, Sapa Fehérvár AV19)

Távozott:
Ivan Dornic (SVK; csatár)
Roberto Gliga (csatár, Caen, FRA)
Greg Lindqvist (SWE; edző, ?)
Kari Rauhanen (FIN; edző, Galati, ROM)

DAB mez

Dab.Docler:

Maradt:

kapus:
Janis Kalnins

hátvéd:
Erdélyi Tamás
Hruby Gellért
Hüffner Adrián
Nagy Richárd

csatár:
Galanisz Nikandrosz
Gröschl Tamás
Kiss Ákos
Léránt René
Papp Viktor
Pavuk Attila
Peterdi Imre
Somogyi Balázs
Szappanos Dávid

Tárgyalás alatt:
Azari Zsolt (csatár)
Ladányi Balázs (csatár)
Sevela Peter (kapus)

Érkezett:
Hajek Márk (kapus, UTE)
Don MacLean (CAN; vezetőedző, Medvescak Zagreb, KHL)
Mestyán István (hátvéd, Ferencváros)
Pozsgai Tamás (hátvéd, Fehérvár)
Nathan Martine (CAN; hátvéd, Kalamazoo Wings, ECHL)
Lukas Martinka (SVK; hátvéd, Arisztan Temirtau, KAZ)
Davi Leger (CAN; másodedző, Nippon Paper Cranes, JPN)

Távozott:
Hegyi Ádám Zoltán (csatár, UTE)
Stephan Lundh (SWE; vezetőedző, IK Pantern, SWE-3.)
Peter Huba (SVK; hátvéd, HC Nové Zámky)
Victor Axelsson Lindgren (SWE-AUT; hátvéd, Frederikshavn, DEN-1.)

MIS mez

Miskolci Jegesmedvék:

Maradt:

kapus:
Duschek Dávid
Gyenes Dávid

hátvéd:
Budai Roland
Láda Balázs
Vojtkó Mátyás
Matt Boyle (CAN)

csatár:
Fliszár Zalán
Hajós Roland
Tyler Metcalfe
Miskolczi Márk
Popovics Patrik
Ritó László
Roczanov Dezső
Szilágyi Levente
Tóth Adrián

A Jegesmedvékkel kezdi el a felkészülést:
Godó Dániel
Orosz Szilveszter
Szeszák Martin
Üveges Gábor

Érkezett:
Jesse Dudas (CAN; hátvéd, Wichita Thunder, CHL)
Gőz Balázs (hátvéd, Morzine-Avoriaz, FRA)
Thomas Heemskerk (CAN; kapus, Quad City Mallards, CHL)
Láda Péter (hátvéd, nem volt csapata)
Majoross Gergely (vezetőedző, MAC U20)
Keegan Densereau (CAN, csatár, Olofströms IK, SWE-3.)
Zach Cohen (USA, csatár,  Olofströms IK, SWE-3.)

Távozott:
Hegyi Ádám (hátvéd, Ferencváros)
Bob Dever (CAN; vezetőedző, MAC U20)
Curtis deBruyn (CAN; hátvéd, ?)
Dubek Vladimir (csatár, FTC)
Juraj Durco (SVK; hátvéd, ?)
Juraj Faith (SVK; csatár, HC Nové Zámky)
Tomo Hafner (SLO; csatár, ?)
Jordan Knox (CAN; csatár, KH Sanok, POL)
Rafaj Attila (csatár, Ferencváros)

HSC mez

HSC Csíkszereda:

Maradt:

kapus:
Adorján Attila
Onodi Ottó
Ruczuj Gellért

hátvéd:
Bors Huba
Gecse Hugó
Góga Attila
Kósa Endre
Molnár Zoltán
Nagy István
Papp Szabolcs
Salló Alpár

csatár:
Bíró Tamás
Mihály Ede
Moldován Ervin
Molnár Zsombor
Tranca Dániel

vezetőedző:
Christer Dreberg (SWE)

Érkezett:

Távozott:

FTC mez

Ferencváros:

Maradt:

kapus:
Budai Krisztián

hátvéd:
Géczi Gergely
Győri Tamás
Lencsés Tamás
Wéber Zsolt

csatár:
Berta Ákos
Borbás Gergely
Fekecs Norbert
Kiss Gábor
Németh Péter
Pál Zoltán
Papp Csaba
Sijka Dusan

vezetőedző:
Hakan Nygren (SWE)

Tárgyalás alatt:
Dancsfalvi Norbert (csatár)
Feil Arnold (csatár)
Szőke Attila (kapus)

Érkezett:
Dubek Vladimir (csatár, Miskolc)
Hegyi Ádám (hátvéd, Miskolci Jegesmedvék)
Horváth András (hátvéd, UTE)
Rafaj Attila (csatár, Miskolci Jegesmedvék)

Távozott:
Rickard Eriksson (SWE; hátvéd, ?)
Viktor Gibbs Sjödin (SWE; csatár, ?)
Hegyi Dominik (csatár, ?)
Lévai Máté (hátvéd, ?)
Andreas Lindquist (SWE; hátvéd, ?)
Michal Meravy (CZE; kapus, ?)
Mestyán István (hátvéd, Dab.Docler)
Muzsik Norbert (hátvéd, ?)
Nagy László (csatár, visszavonult, edző, Vasas utánpótlás)
Antti Ojanen (FIN; csatár, ?)
Mikael Potila (FIN; csatár, ?)
Tőkési Lajos (hátvéd, ?)
Vaszjunyin Artyom (csatár, UTE)

UTE mez

UTE:

Maradt:

kapus:

hátvéd:
Bereczki Gergő
Garbacz Ádám
Maklári Erik
Sommer Tamás
Ványi Gergő
Zalavári Bence

csatár:
Dömötör Róbert
Fekti Ádám
Gágyor Péter
Pichler Ádám
Reiter Richárd
Szirányi Dániel
Turbucz Martin
Virág Tamás
Virág Csaba

Az UTE-val kezdi el a felkészülést:
Szalai Gergely (csatár)
Szűcs István (csatár)
Varga Balázs (csatár)

Tárgyalás alatt:
Pleszkán József (kapus)

Érkezett:
Ágoston Olivér (kapus, Fehérvár, EBEL)
Hegyi Ádám Zoltán (csatár, Dab.Docler)
Szilassy Zoltán (vezetőedző, UTE U20)
Vaszjunyin Artyom (csatár, Ferencváros)

Távozott:
Fekti Bálint (vezetőedző, UTE utánpótlás)
Hajek Márk (kapus, Dab.Docler)
Horváth András (hátvéd, Ferencváros)

DHK 2

Debreceni HK:

Maradt:

vezetőedző:
Vlagyimir Scseglov (RUS)

Érkezett:

Távozott:

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH ÉLŐ
MK 20:15 MACUTE 0-2ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk