2013 legjobb bunyói

   

David Singer a hockeyfight.comtól összeszedte a mögöttünk álló esztendő tíz legjobb bunyóját.Idejük van az évértékeléseknek és ebből nem maradhatnak ki a bunyók sem.

10. Zack FitzGerald vs Tim Spencer, Springfield Falcons–Adirondack Phantoms (AHL), 2013. március 1.

9. Alekszandr Szvitov vs Josh Gratton, Barisz Asztana–Ak Barsz Kazany (KHL), 2013. október 12.

8. Tanner LeSann vs Chad Labelle, Medicine Hat Tigers–Swift Current Broncos (WHL), 2013. szeptember 28.

7. Patrick Bordeleau vs Brian McGrattan, Calgary Flames–Colorado Avalanche (NHL), 2013. március 27.

6. Joël Theriault vs Alex Penner, Marquis de Jonquière–Isothermic de Thetford Mines (LNAH), 2013. november 2.

5. Jessey Astles vs Jacob Doty, Medicine Hat Tigers–Tri-City Americans (WHL), 2013. november 1.

4. Brett Gallant vs Eric Neilson Syracuse Crunch–Bridgeport Sound Tigers (AHL), 2013. október 26.

3. Joel Rechlicz vs Milan Lucic Boston Bruins–Washington Capitals (NHL), 2013. szeptember 23.

2. Cory Genovese vs Johnny McGuire, Oshawa Generals–Sudbury Wolves (OHL), 2013. február 18.

1. Brett Gallant vs Joel Rechlicz, Hershey Bears–Bridgeport Sound Tigers (AHL), 2013. november 9.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC INFO
EL 17:50 VC2BRA INFO
EL 18:30 MISSCC INFO
EL 18:30 TITUTE INFO
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk