A SZKA legyőzte az Atlantot

   

A szentpéterváriak magabiztosan verték a mityiscsieket.

A pénteki játéknap egyetlen mérkőzésén a KHL-t vezető SZKA a rájátszást érő nyolcadik helytől tíz pontra álló Atlantot fogadta. A szentpéterváriak az első harmad utolsó három percében háromszor is betaláltak Boriszov kapujába. A folytatásban egy-egy gól született, így a SZKA kihasználta a mögötte álló csapatok csütörtöki botlását, előnye immáron hat pont a második helyen álló Ak Barsz előtt.

KHL, 12284 néző.
Salák: 96,6% (Korobov)
K
Boriszov: 85,2% (Galimov)
Szemjonov, Csugyinov, Kovalcsuk, Sipacsov, Thoresen
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Kopityin
Kalinyin, Kutyejkin, Tyihonov V., Ketov, Cervenka
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
Alekszandrov J., Rjaszenszkij, Kucserjavenko, Panarin, Ponyikarovszkij
3
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Smeljov, Gluhov
Jugyin, Makarov, Szigarjov, Burdaszov
4
Velikov, Levickij, Sevcsenko, Kagyejkin, Szosnyikov
Jukka Jalonen
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 17:00 SZK Szemjonov Kalinyin Cervenka
2-0 17:54 SZK Ketov Csugyinov Tyihonov V.
3-0 19:39 SZK Csugyinov Panarin Kucserjavenko
4-0 28:56 SZK PP Kovalcsuk Sipacsov
4-1 55:55 ATL Rukavisnyikov Haataja Engqvist
27 Kapura lövések száma 29
26 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk