A SZKA legyőzte az Atlantot

   

A szentpéterváriak magabiztosan verték a mityiscsieket.

A pénteki játéknap egyetlen mérkőzésén a KHL-t vezető SZKA a rájátszást érő nyolcadik helytől tíz pontra álló Atlantot fogadta. A szentpéterváriak az első harmad utolsó három percében háromszor is betaláltak Boriszov kapujába. A folytatásban egy-egy gól született, így a SZKA kihasználta a mögötte álló csapatok csütörtöki botlását, előnye immáron hat pont a második helyen álló Ak Barsz előtt.

KHL, 12284 néző.
Salák: 96,6% (Korobov)
K
Boriszov: 85,2% (Galimov)
Szemjonov, Csugyinov, Kovalcsuk, Sipacsov, Thoresen
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Kopityin
Kalinyin, Kutyejkin, Tyihonov V., Ketov, Cervenka
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
Alekszandrov J., Rjaszenszkij, Kucserjavenko, Panarin, Ponyikarovszkij
3
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Smeljov, Gluhov
Jugyin, Makarov, Szigarjov, Burdaszov
4
Velikov, Levickij, Sevcsenko, Kagyejkin, Szosnyikov
Jukka Jalonen
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 17:00 SZK Szemjonov Kalinyin Cervenka
2-0 17:54 SZK Ketov Csugyinov Tyihonov V.
3-0 19:39 SZK Csugyinov Panarin Kucserjavenko
4-0 28:56 SZK PP Kovalcsuk Sipacsov
4-1 55:55 ATL Rukavisnyikov Haataja Engqvist
27 Kapura lövések száma 29
26 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 21., szombat
VB 11:20 DENFRA 3-0VÉGE
VB 11:20 USASWE 3-2 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 15:20 AUTFIN 0-3VÉGE
VB 15:20 CANSUI 3-6VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 ITASVK 1-3VÉGE
VB 19:20 NORCZE 1-4VÉGE
május 22., vasárnap
VB 15:20 GBRLAT 3-4VÉGE
VB 15:20 KAZGER 4-5VÉGE
VB 19:20 SUIFRA 5-2VÉGE
VB 19:20 SWENOR 7-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 1.negyedd.
    • SPORT 1
VB 15:20 2.negyedd.
    • SPORT 2
VB 19:20 3.negyedd.
    • SPORT 2
VB 19:20 4.negyedd.
    • SPORT 2 (21:45)
Partnerünk
Archívum