Folytatódik az EWHL

 

A magyar lányok szeptember 29-én az újonc Neuberg Highlanders ellen lépnek jégre az osztrák bázisú nemzetközi ligában.

Gömöri Csaba kijelölte azt a két kapust, hat védőt és kilenc támadót, akik Ausztriába utaznak a vasárnapi EWHL-találkozóra. A Neuberg Highlanders eddig egy mérkőzést játszott, a szlovén HDK Maribor otthonában 4-3-ra diadalmaskodott.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2013. október 12., 13.: Pantera Minszk (BLR)–KMH Budapest
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest
2013. november 4.: KMH Budapest–Pantera Minszk (BLR)
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO)
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete a Neuberg Highlanders elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO HC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Gottlibet Zóra 1998 Vasas U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992  Vasas
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 
U18 19:00 DHKVAS 
szeptember 20., szerda
U18   PEFSCC 
szeptember 21., csütörtök
U18   PEFAVS 
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk