Folytatódik az EWHL

 

A magyar lányok szeptember 29-én az újonc Neuberg Highlanders ellen lépnek jégre az osztrák bázisú nemzetközi ligában.

Gömöri Csaba kijelölte azt a két kapust, hat védőt és kilenc támadót, akik Ausztriába utaznak a vasárnapi EWHL-találkozóra. A Neuberg Highlanders eddig egy mérkőzést játszott, a szlovén HDK Maribor otthonában 4-3-ra diadalmaskodott.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2013. október 12., 13.: Pantera Minszk (BLR)–KMH Budapest
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest
2013. november 4.: KMH Budapest–Pantera Minszk (BLR)
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO)
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete a Neuberg Highlanders elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO HC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Gottlibet Zóra 1998 Vasas U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992  Vasas
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk