Svájci döntős a Fribourg-Gottéron

 

A Zug pedig egy győzelemre került a finálétól.

Csütörtökön a Fribourg-Gottéron úgy lépett jégre otthon a Zürich Lions ellen, hogy egy esetleges győzelemmel bejut az NLA döntőjébe. Nyertek a fribourgiak, Andrej Bikov három gólpasszal vette ki a részét csapata sikeréből, így 1994 után játszhatnak újra svájci bajnoki döntőt.

A másik ágon az EV Zug nyert 4-0-ra az SC Bern otthonában, a 20 éves Lino Martschini egy gólt és két gólpasszt szerzett, a rutinos Jussi Markkanen pedig shutoutot jegyzett. Összesítésben a zugiak vezetnek 3-2-re, szombaton akár tovább is juthatnak otthon.

Negyeddöntők
Fribourg-Gottéron (1.)–EHC Biel (8.) 4-3
4-2 4-1 3-2 4-5 1-3 3-4 6-1
SC Bern (2.)–Genéve-Servette (7.) 4-3
4-0 2-5 5-6 1-2 2-1 4-3 4-1
EV Zug (3.)–HC Lugano (6.) 4-3
2-1 1-2 2-3 4-3 5-3 1-2 4-1
Zürich Lions (4.)–HC Davos (5.) 4-3
2-3 5-3 0-3 2-3 5-1 3-2 2-0
Elődöntők
 Fribourg-Gottéron (1.)–Zürich Lions (4.) 4-1
3-2 2-1 5-4 2-5 5-4
 SC Bern (2.)–EV Zug (3.) 2-3
4-3 2-8 3-2 2-5 0-4 03. 30 04. 01
Döntő
04. 04 04. 06 04. 09 04. 11 04. 13 04. 16 04. 18

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 3-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-2ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-1ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk