Rangos U15-ös torna a Jégpalotában

 

A magyar U15-ös válogatott április 3-4-én tartja szokásos havi összetartását, majd 5-étől a Golden Puck Tornán lépnek jégre. A tornán a magyar szelekció mellett részt vesz a Vasas, a Pesterzsébeti Farkasok csapata, valamint az Espoo Blues és a VG62 Finnországból, a Kassa és a Hoba Bratislava Szlovákiából, az ECC Preussen Berlin, a Hockey Academy of RHSPE Ukrajnából, valamint a HK Sanok Lengyelországból. A torna részletes program az alábbi linken érhető el.

Az U15-ös válogatott kerete:

Kapusok: Győri Boldizsár (MAC), Garbacz Máté (UTE), Henczi Bendegúz (Zalai Titánok), Medgyes Csaba (MAC), Nagy Kristóf (UTE), Bozsó Kristóf (Farkasok)

Hátvédek: Rózsa István (UTE), Nagy Barna (UTE), Bálint Tamás (UTE), Oroszi Álmos (UTE), Kováts Máté (UTE), Gatyán Péter (MAC), Sarcia Antonino (MAC) Fürst Tamás (AV 19), Szabó Bence (AV 19), Pandúr Olivér (AV 19), Erdély Botond (AV 19), Darabos Krisztofer (DHK), Dankó Miklós (Miskolc), Bán Károly (Farkasok), Pozsár Márk (Farkasok), Nagy József (Miskolc)

Csatárok: Szita Donát (AV 19), Kovács Olivér (AV 19), Erdei Zoltán (AV 19), Tóth Renátó (AV 19), Jancsó Dávid (AV 19), Kiss Patrik (AV 19), Szlépka Armand (UTE), Heller Dániel (UTE), Szalóki Nándor (DHK), Majoross Barnabás (MAC), Djurdjev Miklós (MAC), Sebestyén Dávid (MAC) , Kreisz Brúnó (MAC), Török Patrik (Kaposvár), Faragó Richard (MAC), Molnár Dávid (DHK), Székely Mádai Gergő (UTE), Deák Csaba (Miskolc), Tornyai Gábor (MAC), Tóth Gergely (DAB), Horváth Bálint (DAB), Molnár Máté (Miskolc), Török Viktor (Graz), Hegyi Ádám (Farkasok), Szabó Krisztián (Zalai Titánok)

Cimkék:

Te mit gondolsz?

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2