Rangos U15-ös torna a Jégpalotában

 

A magyar U15-ös válogatott április 3-4-én tartja szokásos havi összetartását, majd 5-étől a Golden Puck Tornán lépnek jégre. A tornán a magyar szelekció mellett részt vesz a Vasas, a Pesterzsébeti Farkasok csapata, valamint az Espoo Blues és a VG62 Finnországból, a Kassa és a Hoba Bratislava Szlovákiából, az ECC Preussen Berlin, a Hockey Academy of RHSPE Ukrajnából, valamint a HK Sanok Lengyelországból. A torna részletes program az alábbi linken érhető el.

Az U15-ös válogatott kerete:

Kapusok: Győri Boldizsár (MAC), Garbacz Máté (UTE), Henczi Bendegúz (Zalai Titánok), Medgyes Csaba (MAC), Nagy Kristóf (UTE), Bozsó Kristóf (Farkasok)

Hátvédek: Rózsa István (UTE), Nagy Barna (UTE), Bálint Tamás (UTE), Oroszi Álmos (UTE), Kováts Máté (UTE), Gatyán Péter (MAC), Sarcia Antonino (MAC) Fürst Tamás (AV 19), Szabó Bence (AV 19), Pandúr Olivér (AV 19), Erdély Botond (AV 19), Darabos Krisztofer (DHK), Dankó Miklós (Miskolc), Bán Károly (Farkasok), Pozsár Márk (Farkasok), Nagy József (Miskolc)

Csatárok: Szita Donát (AV 19), Kovács Olivér (AV 19), Erdei Zoltán (AV 19), Tóth Renátó (AV 19), Jancsó Dávid (AV 19), Kiss Patrik (AV 19), Szlépka Armand (UTE), Heller Dániel (UTE), Szalóki Nándor (DHK), Majoross Barnabás (MAC), Djurdjev Miklós (MAC), Sebestyén Dávid (MAC) , Kreisz Brúnó (MAC), Török Patrik (Kaposvár), Faragó Richard (MAC), Molnár Dávid (DHK), Székely Mádai Gergő (UTE), Deák Csaba (Miskolc), Tornyai Gábor (MAC), Tóth Gergely (DAB), Horváth Bálint (DAB), Molnár Máté (Miskolc), Török Viktor (Graz), Hegyi Ádám (Farkasok), Szabó Krisztián (Zalai Titánok)

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 23., kedd
NHL 02:00 NSHANA 
    • SPÍLER TV
május 24., szerda
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk