Az SZKA is továbbjutott

 

Már csak egyetlen párharc lezáratlan nyugaton.

Az SZKA már az első percben vezetett az Atlant ellen, továbbá a 17-2-es első harmadbeli kaput eltalált lövésszám is sokat elárul a mérkőzés képéről. A későbbiekben még hat gólt lőttek Martenssonék, a svéd támadó két gólig és egy asszisztig jutott, Kaszutyin pedig shutouttal zárt.

A Lokomotiv győzelmi kényszerrel lépett jégre, a Szeversztalban hiába duplázott Anyiszin, Kaljuzsnij egy góllal és egy gólpasszal győzelemre segítette a jaroszlavliakat, akik így 3-2-re szépítettek a párharcban.

Az SZKA továbbjutásával kiderült, a Lokomotiv–Szeversztal párharc győztesével játszik a főcsoport-elődöntőben, míg a másik ágon moszkvai rangadót rendeznek, a CSZKA a Dinamóval csap össze valamelyik fél négy győzelméig.

SZKA (1.)

7-0 (1-0, 4-0, 2-0)

Atlant (8.)

KHL. Szentpétervár, 12400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:53 Panarin Oszipov Varnakov
2-0 25:49 Varnakov
3-0 28:11 Martensson Tyihonov
4-0 33:05 Martensson Tyihonov Thoresen
5-0 33:29 Kucserjavenko Oszipov Csugyinov
6-0 56:14 PP Thoresen Martensson
7-0 56:46 Varnakov Ramstedt Panarin
45 Kapura lövések száma 13
4 Kiállításpercek 10
Kaszutyin Kapusok Galimov

 

Lokomotiv (4.)

3-2 (0-0, 2-1, 1-1)

Szeversztal (5.)

KHL. Jaroszlavl, 9007 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:14 Redlihs Petrov Szemjonov
1-1 29:24 Anyiszin Berdnyikov Sztoljarov
2-1 32:52 PP Kaljuzsnij Dixon Kronwall
2-2 54:51 PP Anyiszin Caslava Sztoljarov
3-2 57:34 PP Kronwall Dixon Kaljuzsnij
35 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 14
Sanford Kapusok Kosecskin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-3
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 03. 02 03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–?
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.)
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 2-2
5-0 0-1 1-4 5-2 03. 01 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 2-2
3-4 3-5 3-1 3-2 03. 01 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 2-2
3-4 2-0 1-4 3-2 03. 01 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 24., szerda
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk