Az SZKA is továbbjutott

 

Már csak egyetlen párharc lezáratlan nyugaton.

Az SZKA már az első percben vezetett az Atlant ellen, továbbá a 17-2-es első harmadbeli kaput eltalált lövésszám is sokat elárul a mérkőzés képéről. A későbbiekben még hat gólt lőttek Martenssonék, a svéd támadó két gólig és egy asszisztig jutott, Kaszutyin pedig shutouttal zárt.

A Lokomotiv győzelmi kényszerrel lépett jégre, a Szeversztalban hiába duplázott Anyiszin, Kaljuzsnij egy góllal és egy gólpasszal győzelemre segítette a jaroszlavliakat, akik így 3-2-re szépítettek a párharcban.

Az SZKA továbbjutásával kiderült, a Lokomotiv–Szeversztal párharc győztesével játszik a főcsoport-elődöntőben, míg a másik ágon moszkvai rangadót rendeznek, a CSZKA a Dinamóval csap össze valamelyik fél négy győzelméig.

SZKA (1.)

7-0 (1-0, 4-0, 2-0)

Atlant (8.)

KHL. Szentpétervár, 12400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:53 Panarin Oszipov Varnakov
2-0 25:49 Varnakov
3-0 28:11 Martensson Tyihonov
4-0 33:05 Martensson Tyihonov Thoresen
5-0 33:29 Kucserjavenko Oszipov Csugyinov
6-0 56:14 PP Thoresen Martensson
7-0 56:46 Varnakov Ramstedt Panarin
45 Kapura lövések száma 13
4 Kiállításpercek 10
Kaszutyin Kapusok Galimov

 

Lokomotiv (4.)

3-2 (0-0, 2-1, 1-1)

Szeversztal (5.)

KHL. Jaroszlavl, 9007 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:14 Redlihs Petrov Szemjonov
1-1 29:24 Anyiszin Berdnyikov Sztoljarov
2-1 32:52 PP Kaljuzsnij Dixon Kronwall
2-2 54:51 PP Anyiszin Caslava Sztoljarov
3-2 57:34 PP Kronwall Dixon Kaljuzsnij
35 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 14
Sanford Kapusok Kosecskin

 

Nyugati-főcsoport, negyeddöntők
SZKA (1.)–Atlant (8.) 4-1
1-0 7-0 1-3 6-1 7-0
CSZKA (2.)–Lev (7.) 4-0
3-2 3-2 3-1 2-1
Dinamo Moszkva (3.)–Slovan (6.) 4-0
5-1 3-2 4-2 3-2
Lokomotiv (4.)–Szeversztal (5.) 2-3
1-2 2-1 2-3 2-3 3-2 03. 02 03. 04
Nyugati-főcsoport, elődöntők
 SZKA (1.)–?
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
 CSZKA (2.)–Dinamo Moszkva (3.)
 03. 07 03. 08 03. 11 03. 12 03. 15 03. 17  03. 19
Nyugati-főcsoport, döntő
 03. 22 03. 23 03. 26 03. 27 03. 30 04. 01  03. 03
Keleti-főcsoport, negyeddöntők
Ak Barsz (1.)–Nyeftyehimik (8.) 4-0
 5-1 2-0 2-1 3-2
Avangard (2.)–Szibir (7.) 2-2
5-0 0-1 1-4 5-2 03. 01 03. 03  03. 05
Traktor (3.)–Barisz (6.) 2-2
3-4 3-5 3-1 3-2 03. 01 03. 03  03. 05
Metallurg Magnyitogorszk (4.)–Szalavat Julajev (5.) 2-2
3-4 2-0 1-4 3-2 03. 01 03. 03  03. 05
Keleti-főcsoport, elődöntők
 Ak Barsz (1.)–?
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
 03. 08 03. 09 03. 12 03. 13 03. 16 03. 18  03. 20
Keleti-főcsoport, döntő
 03. 23 03. 24 03. 27 03. 28 03. 31 04. 02  04. 04
Gagarin-kupa, döntő
 04. 07 04. 08 04. 11 04. 12 04. 15 04. 17  04. 19

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk