Megvan a MOL Liga-elődöntő órarendje

   

A MOL Liga vezetése tájékoztatta a Jégkorongblogot a végleges programról.

A MOL Liga elődöntőinek hivatalos programja:

2013. március 2., szombat
18:00 Dab.Docler–Miskolci Jegesmedvék (Dunaújváros, Digi Sport, élő)
18:00 HSC Csíkszereda–HC Mikron Nové Zámky (Csíkszereda)

2013. március 3., vasárnap
16:30 HSC Csíkszereda–HC Mikron Nové Zámky (Csíkszereda, román Digi Sport, élő)
18:00 Dab.Docler–Miskolci Jegesmedvék (Dunaújváros)

2013. március 6., szerda
18:00 Miskolci Jegesmedvék–Dab.Docler (Miskolc, Digi Sport, élő)
18:00 HC Mikron Nové Zámky–HSC Csíkszereda (Érsekújvár)

2013. március 7., csütörtök
ha szükséges: 18:00 Miskolci Jegesmedvék–Dab.Docler (Miskolc, Digi Sport, felvételről)
ha szükséges: 18:00 HC Mikron Nové Zámky–HSC Csíkszereda (Érsekújvár)

2013. március 9., szombat
ha szükséges: 18:15 Dab.Docler–Miskolci Jegesmedvék (Dunaújváros, Digi Sport, élő)

2013. március 10., vasárnap
ha szükséges: 17:00 HSC Csíkszereda–HC Mikron Nové Zámky (Csíkszereda)

A kezdési időpontokat magyarországi idő szerint tüntettük fel.
A párharcok az egyik fél harmadik győzelméig tartanak.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 21., szombat
VB 11:20 DENFRA 3-0VÉGE
VB 11:20 USASWE 3-2 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 15:20 AUTFIN 0-3VÉGE
VB 15:20 CANSUI 3-6VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 ITASVK 1-3VÉGE
VB 19:20 NORCZE 1-4VÉGE
május 22., vasárnap
VB 15:20 GBRLAT 3-4VÉGE
VB 15:20 KAZGER 4-5VÉGE
VB 19:20 SUIFRA 5-2VÉGE
VB 19:20 SWENOR 7-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN ÉLŐ
VB 15:20 USANOR ÉLŐ
VB 19:20 CANFRA INFO
VB 19:20 FINCZE INFO
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 1.negyedd.
    • SPORT 1
VB 15:20 2.negyedd.
    • SPORT 2
VB 19:20 3.negyedd.
    • SPORT 2
VB 19:20 4.negyedd.
    • SPORT 2 (21:45)
Partnerünk
Archívum