Fife Flyers–Corona Brasov 3-5

 

A brassóiak győzelemmel zárták a skóciai túrájukat.

A Corona Brasov a Dundee ellen elszenvedett vereség másnapján a Fife Flyers ellen gyakorolt Skóciában. A brassóiak a meccs elején hátrányba kerültek, ám Blackwater góljával egyenlítettek, majd Schaber révén fordítottak az első harmad második felében. A középső felvonásban Schaber újra betalált, majd az újabb hazai gólra Sills és Kovács Mátyás is válaszolt. A záró húsz percnek 5-2-es Corona-előnnyel vágtak neki a csapatok, ahol a legutóbbi szezonban még az UTE mezében szereplő, de jelenleg már Fife-játékos Shirley beállította az 5-3-as végeredményt.

Az Erste ligás együttesek ismert felkészülési mérkőzései:

augusztus 19., szombat, Megyeri út: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák 3-2 b.

augusztus 25., péntek, Nagytapolcsány: Topolcany (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák 4-2
augusztus 25., péntek: HK Spisska Nova Ves–DEAC 4-2

augusztus 26., szombat, Székesfehérvár: FEHA19–KAC II (Alpesi Liga) 2-3 b.
augusztus 26., szombat, Megyeri út: UTE–HC Kosice U20 (SVK) – elmaradt

augusztus 29., kedd, Nagymihály: Dukla Michalovce (SVK-1.)–BJAHC 4-0

augusztus 30., szerda: Sparta Praha B (CZE)–DEAC – elmaradt

augusztus 31., csütörtök: HC Dynamo Pardubice B (CZE)–DEAC – elmaradt
augusztus 31., csütörtök, Garamszentkereszt: Ziar Nad Hronom (SVK-2.)–Dunaújvárosi Acélbikák 4-2

szeptember 1., péntek: KAC II (Alpesi Liga)–UTE 3-5

szeptember 2., szombat: HK Celje–UTE 3-5

szeptember 5., kedd, Debrecen: DEAC–FEHA19 2-1

szeptember 6., szerda, Csíkszereda: SC Csíkszereda–Háromszéki Ágyúsok 4-3

szeptember 8., péntek, Klagenfurt: KAC II (Alpesi Liga)–FEHA19 0-3
szeptember 8., péntek, Jesenice: HDD Jesenice (Alpesi Liga)–BJAHC 5-1

szeptember 9., szombat, Miskolc: DVTK Jegesmedvék–Dunaújvárosi Acélbikák 8-3
szeptember 9., szombat, Jesenice: HDD Jesenice (Alpesi Liga)–BJAHC 5-4 b.

szeptember 10., vasárnap, Linz: Steel Wings Linz (Alpesi Liga)–FEHA19 4-2

szeptember 14., csütörtök, Tüskecsarnok: FTC-Telekom–Dunaújvárosi Acélbikák 3-2 b.

szeptember 15., péntek, Székesfehérvár: FEHA19–DEAC 2-3
szeptember 15., péntek, Nagytapolcsány: Topolcany (SVK-2.)–BJAHC 2-1 b.
szeptember 15., péntek, Megyeri út: UTE–DVTK Jegesmedvék 4-1

szeptember 16., szombat, Dundee: Dundee Stars–Corona Brasov 7-3

szeptember 17., vasárnap, Kirkcaldy: Fife Flyers –Corona Brasov 3-5

szeptember 20., szerda, Székesfehérvár: FEHA19–Dunaújvárosi Acélbikák
szeptember 20., szerda, Tüskecsarnok: FTC–DEAC
szeptember 20., szerda, Miskolc: DVTK Jegesmedvék–UTE

szeptember 22., péntek, Dunaújváros: Dunaújvárosi Acélbikák–FEHA19

szeptember 24., vasárnap, Debrecen: DEAC–DVTK

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2