Egy Kontikupa-csoportban az Erste Liga-csapatok

   

Az FTC-Telekom és az SC Csíkszereda is a Kontinentális Kupa C jelű négyesébe nyert besorolást.

Elkészítette a 25. Kontinentális Kupa sorsolását a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (IIHF). Az FTC-Telekom és az SC Csíkszereda egyaránt a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe, ráadásul mindkét Erste Liga-csapat a C csoportba került, a házigazda francia Angers Ducs és az A csoport győztesével egyetemben. A C csoport mérkőzéseit október 14-16-án játsszák, a szeptemberi A jelű kvartettben egy észt, egy izlandi, egy horvát és egy bolgár klub versenyez majd a továbbjutásért. A második számú európai kupasorozat trófeáját korábban 13 különböző csapat hódította el, legutóbb a lengyel Cracovia végzett az élen, akik így idén már a CHL-ben indulhatnak.

Kontinentális Kupa, 1. kör, 2022. szeptember 23–25.:

A csoport (Szófia): Tartu Valk 494 (EST), Skautafelag Akureyrar (ISL), KHL Sisak (CRO), NSA Sofia (BUL)

B csoport (Isztambul): FC Barcelona (ESP), Hockey Punks Vilnius (LTU), Buz Adam Istanbul (TUR), Liege Bulldogs (BEL)

2. kör, 2022. október 14–16.:

C csoport (Angers): Angers Ducs (FRA), FTC-Telekom, SC Csíkszereda, előző selejtezőkör továbbjutója

D csoport (Asiago): Asiago (ITA), Acroni Jesenice (SLO), Vojvodina Novi Sad (SRB), előző selejtezőkör továbbjutója

3. kör, 2022. november 18–20.:

E csoport (Cardiff): Szariarka Karaganda (KAZ), Cardiff Devils (GBR), Zemgale Jelgava (LAT), előző selejtezőkör továbbjutója

F csoport (Nyitra): Unia Oswiecim (POL), HK Nitra (SVK), Szokil Kijev (UKR), előző selejtezőkör továbbjutója

Döntő, 2023. január 13–15.: ?

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 23., hétfő
VB 15:20 KAZITA 5-2VÉGE
VB 15:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 AUTGBR 5-3VÉGE
VB 19:20 CANDEN 2-3VÉGE
    • SPORT 2
május 24., kedd
VB 11:20 GERSUI 3-4 BVÉGE
VB 11:20 SWELAT 1-0VÉGE
VB 15:20 SVKDEN 7-1VÉGE
VB 15:20 USANOR 4-2VÉGE
VB 19:20 CANFRA 7-1VÉGE
VB 19:20 FINCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
május 26., csütörtök
VB 15:20 GERCZE 1-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 SWECAN 3-4 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 19:20 FINSVK 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 SUIUSA 0-3VÉGE
    • SPORT 2 (21:45)
május 28., szombat
VB 13:20 FINUSA 4-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 17:20 CANCZE 6-1VÉGE
    • SPORT 2
május 29., vasárnap
VB 14:20 USACZE 4-8VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINCAN 4-3 HVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk
Archívum