2-2-re áll az U21-es döntő

A végjátékban húzta be a negyedik találkozót a Budapesti JA. Bronzérmes a DHK.

Az U21-es döntő negyedik összecsapását az összesítésben 2-1-re vezető Ifj. Ocskay Gábor NJA kezdte jobban, 9 perc elteltével Csiszer Ádám juttatta vezetéshez az övéit. Még az első harmadban egyenlített a Budapesti JA, Schlekmann Márk volt a gólszerző. A középső felvonásban csak egy gól esett, Ádám Zsolt révén fordítottak az újbudaiak. A 47. percben Molnár Gergő góljánál 2-2 állt az eredményjelzőn, de az 58. percben a Budapesti JA Keresztes Zsombor találatával újból megszerezte a vezetést. A hajrára lekorcsolyázott Horváth Dominik, Csollák Márkó az üres kapura beállította a 4-2-es végeredményt. A Budapesti Jégkorong Akadémia győzelmével 2-2-re módosította az összesített állást, a keddi, székesfehérvári ötödik találkozón az egyik fél meccslabdához juthat.

A DHK a negyedik mérkőzését is behúzta a bronzcsatában a Vasassal szemben. A fővárosi piros-kékek most voltak legközelebb ellenfelükhöz, a találkozó csak hosszabbításban dőlt el, a 63. percben Karmajev döntött. Az orosz légiós mellett Dorogi Bence 2, Szmirnov, Szabó Kornél és Mihalik András 1-1 gólt szereztek, így hiába duplázott Horácskó Márk a másik oldalon, a DHK hosszabbítást követően 6-5-re nyert és 4-0-s összesítéssel megszerezte az U21-es bajnokság bronzéremét.