Más lesz az FTC-Telekom egyik legerősebb ellenfele

   

Változott a kazah Kontinentális Kupa-induló, a Jertisz Pavlodar helyett az Altaj Torpedo versenyezhet a sorozat idei kiírásában.

A Kazah Jégkorong Szövetség egyik közösségi oldalán bejelentette: a Jertisz Pavlodar visszavonta a jelentkezését a Kontinentális Kupára, helyette az Altaj Torpedo képviseli a közép-ázsiai ország hokiját. Az uszty-kamenogorszki együttes a kupagyőzelmének köszönhetően szerepelhet a második számú európai sorozatban. A változás az FTC-Telekomot is érinti, hiszen a zöld-fehérek abban a Kontinentális Kupa-csoportban szerepelnek, amelyben a kazahok is, így Fodor Szabolcs csapatának az Altaj Torpedóval kell összecsapnia Amiens-ben.

A Kontinentális Kupa 2020/21-es szezonjának csoportbeosztásai:

Selejtező:

A csoport, Akureyri, Izland: Kaunas Hockey (litván), Barca Hockey (spanyol), Skautafelag Akureyrar (izlandi), HC Bat Yam (izraeli)

B csoport, Szófia, Bulgária: Crvena Zvezda (szerb), Mladost Zagreb (horvát), Buz Beykoz Istanbul (török), Irbis-Skate Sofia (bolgár)

Csoportkör, 2020. november 13?15.:

C csoport, Amiens, Franciaország: Altaj Torpedo (kazah), Amiens Gothiques (francia), FTC-Telekom, a B csoport 2. helyezettje

D csoport, Asiago, Olaszország: Sheffield Steelers (brit), Asiago Hockey (olasz), később megnevezendő ukrán csapat, az A csoport 2. helyezettje

E csoport, Ljubljana, Szlovénia: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz), Olimp Riga (lett), Olimpija Ljubljana (szlovén), a B csoport győztese

F csoport, Frederikshavn, Dánia: Unia Oswiecim (lengyel), Frederikshavn White Hawks (dán), SC Csíkszereda (romániai), az A csoport győztese

A négyes döntőbe minden csoportból a győztes jut be, a finálét 2021. január 8?10. között rendezik.

altaj

fotó: sportx.kz

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2