Honosítottak nélkül megy Gdanskba a válogatott

 

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány a szezon első EIHC-tornájára kizárólag magyarországi és erdélyi születésű fiatalokat hívott be a csapatba.

A legidősebbek 1993-asak: Vojtkó Mátyás és Miskolczi Márk a DVTK Jegesmedvék kötelékéből. Három légiós lesz a csapatban, ketten ? Galló Vilmos és Sebők Balázs ? Finnországból érkeznek, míg Horváth Bálint a svéd harmadvonalban jégkorongozik. A válogatott öt újoncot avathat Lengyelországban, a kapus Adorján Attila, a hátvéd Tóth Gergely, továbbá Ritó László, Majoross Barnabás és Tóth Richárd csatárok még nem játszottak a nagyok között címeres mezben.

A torna menetrendje:

november 8., péntek:
15:00 Magyarország?Olaszország
18:00 Lengyelország?Japán

november 9., szombat:
15:00 Lengyelország?Olaszország
18:00 Magyarország?Japán

november 10., vasárnap:
15:00 Lengyelország?Magyarország
18:00 Olaszország?Japán

A magyar válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Adorján Attila 1996 DVTK Jegesmedvék
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Hátvédek
Fejes Nándor 1999 MAC Újbuda
Garát Zsombor 1997 MAC Újbuda
Kiss Roland 1999 Fehérvári Titánok
Stipsicz Bence 1997 Hydro Fehérvár AV19
Szabó Dániel 1995 Hydro Fehérvár AV19
Szabó Bence 1998 Hydro Fehérvár AV19
Tóth Gergely 1998 FTC-Telekom
Vojtkó Mátyás 1993 DVTK Jegesmedvék
Vokla Roland 1996 DEAC
Csatárok
Erdély Csanád 1996 Hydro Fehérvár AV19
Galló Vilmos 1996 KooKoo (FIN)
Horváth Bálint 1999 Tyringe SoSS (SWE-3.)
Majoross Barnabás 1998 MAC Újbuda
Miskolczi Márk 1993 DVTK Jegesmedvék
Nagy Krisztián 1994 MAC Újbuda
Reisz Áron 1995 Hydro Fehérvár AV19
Ritó László 1994 DVTK Jegesmedvék
Sági Martin 1997 DEAC
Sárpátki Tamás 1994 Hydro Fehérvár AV19
Sebők Balázs 1994 KalPa (FIN)
Szabó Krisztián 1996 Hydro Fehérvár AV19
Szita Donát 1998 Hydro Fehérvár AV19
Terbócs István 1996 MAC Újbuda
Tóth Richárd 1995 FTC-Telekom

A stáb:

Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány
Majoross Gergely másodedző
Fodor Szabolcs másodedző
Farkas Tamás kapusedző
Szilassy Zoltán videóedző
Király András csapatorvos
Sashalmi Tamás fizioterapeuta
Nagy József felszerelésmenedzser
Imre Lajos csapatvezető
Szilágyi Levente csapatvezető
Pusztai Viola médiamenedzser

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 11., csütörtök
U18 16:30 DENHUN 4-7VÉGE
április 12., péntek
NŐI 16:40 HUNAUT 1-0VÉGE
AL 18:00 LHLETO 4-5 HVÉGE
VÁL 18:00 POLHUN 5-2VÉGE
április 13., szombat
NŐI 15:00 HUNAUT 1-2 HVÉGE
VÁL 15:45 POLHUN 6-2VÉGE
AL 19:00 SZGFTC 4-5 HVÉGE
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 1-4VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 5-1VÉGE
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 8-2VÉGE
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 6-5 BVÉGE
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR INFO
április 19., péntek
VÁL 18:30 HUNNOR 
április 20., szombat
VÁL 16:00 HUNNOR 
VB18 16:30 JPNHUN 
Partnerünk
Archívum