Extraligás ellenfelekkel készül a szezonra a Brassó

 

Az Erste Liga-negyedddöntős és román bajnoki címvédő Corona a HC Detvával és az MHK Liptovsky Mikulassal is megmérkőzik.

A hokejportal.net híréből kiderült: a Corona Brassó augusztus 15. és 17. között Gyetván vesz részt egy négycsapatos tornán. A kék-sárgák csütörtökön Szlovákia U20-as válogatottja ellen kezdik az eseményt, a következő napon a házigazdával csapnak össze, míg szombaton egy másik Extraliga-együttes, a Liptószentmiklós vár rájuk. A brassóiak kerete a rendelkezésre álló információk szerint gyakorlatilag véglegesnek tekinthető.

Mindeközben az is kiderült, hogy a szlovák másodosztályú HK Levice a Schiller-Vasas mellett a Gyergyói HK-val egyszer, a Hokiklub Budapesttel kétszer találkozik. Augusztus 3-án a gyergyószentmiklósiak Lévára utaznak, míg a HKB az eddig is ismert szeptember 6-ai idegenbeli edzőmeccs után három nappal a Tüskecsarnokban fogadja a gárdát.

A magyar klubok 2019-es felkészülési mérkőzései:

augusztus 3., szombat:
17:00: HK Levice (SVK-2.)?Gyergyói HK (Léva)
19:00: MAC Újbuda?Traktor Cseljabinszk (KHL, Maribor)

augusztus 8., csütörtök:
??:?? DEAC?JKH GKS Jastrzebie (POL-1., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)
??:?? Vienna Capitals Silver (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Bécs)

augusztus 9., péntek,
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)
??:?? DEAC?Draci Sumperk (CZE-3., TORAX Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 10., szombat:
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Fehérvári Titánok (Dunaújváros)
17:00: MAC Újbuda?Villacher SV (EBEL, Tüskecsarnok)
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)
??:?? TORAX Kupa, Poruba ? helyosztó: DEAC?Szariarka Karaganda (KAZ) /GKS Katowice (POL-1.) / HC TORAX Poruba (CZE_2.)

augusztus 11., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?Fehérvár AV19 (Viola Arena, Cardiff)

augusztus 15., csütörtök:
17:30: Dukla Michalovce (SVK-1.)?DEAC (Nagymihály)
19:00 Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Ljubljana)
??:?? Fehérvári Titánok?EC KAC II (Alpesi Liga, Székesfehérvár)
??:??: Szlovákia U20?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 16., péntek:
17:00 HDD Jesenice (Alpesi Liga)?Dunaújvárosi Acélbikák (Jesenice)
18:00: DVTK Jegesmedvék?FTC-Telekom (Miskolc)
19:00: MAC Újbuda?Vienna Capitals (EBEL, Tüskecsarnok)
??:??: HC07 Detva (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 17., szombat:
Schiller-Vasas HC?HK Trnava (SVK-2., Káposztásmegyer)
??:??: MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-1.)?Corona Brassó (Gyetva)

augusztus 18., vasárnap:
Schiller-Vasas HC?HK Levice (SVK-2., Káposztásmegyer)

augusztus 20., kedd:
HC 07 Detva (SVK-1.)?UTE (Visegrád Kupa, Gyetva)

augusztus 22., csütörtök
19:00: HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)

augusztus 23., péntek:
15:00: DVTK Jegesmedvék?Cracovia Krakow (POL-1., Tátra Kupa csoportmérkőzés, Poprád)
16:30: Fehérvár AV19?Villach (EBEL, Bled)
17:00: Stavanger Oilers (NOR-1.)?UTE (Maribor)
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?DEAC (Nagytapolcsány)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Nyitra)
??:?? HK Trnava (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Nagyszombat)

augusztus 24., szombat:
20:00 Sheffield Steelers (GBR-1.)?MAC Újbuda (FlyDSA Arena, Sheffield)
??:?? Fehérvár AV19?Grenoble (FRA-1., Bled)

augusztus 25., vasárnap:
??:?? Cardiff Devils (GBR-1.)?MAC Újbuda (Viola Arena, Cardiff)
??:?? Tátra Kupa helyosztó DVTK Jegesmedvék?(HK Poprad (SVK-1.) / Dukla Michalovce (SVK-1.) / Les Aigles de Nice (FRA-1., Poprád)
??:?? Fehérvár AV19?Szlovénia/Jesenice (Alpesi Liga)/Olimpija Ljubljana (Alpesi Liga, Bled)

augusztus 27., kedd:
18:30: FTC-Telekom?MHC Nové Zámky (SVK-1., Pesterzsébet)
HC TORAX Poruba (CZE-2.)?UTE (Visegrád Kupa, Ostrava-Poruba)

augusztus 28., szerda:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?UTE (Nagytapolcsány)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Schiller-Vasas HC (Léva)

augusztus 29., csütörtök:
18:00: HC Topoľčany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
18:00: HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Újbuda (Znojmo)

augusztus 30., péntek:
17:00 HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék (Zólyom)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Schiller-Vasas HC (Dunaújváros)
18:00: DEAC?Hokiklub Budapest (Debrecen)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

augusztus 31., szombat:
UTE?Podhale Nowy Targ (POL-1., Visegrád Kupa, Megyeri út)
FTC-Telekom?Fehérvár AV19 (szuperkupa, Tüskecsarnok?)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 1., vasárnap:
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós: Csíkszeredai Sportklub, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Steaua Bucuresti

szeptember 3., kedd:
18:00: UTE?MHC Nové Zámky (SVK-1., Megyeri út)
18:00: Dunaújvárosi Acélbikák?Hokiklub Budapest (Dunaújváros)
JKH GKS Jastrzębie (POL-1.)?FTC Telekom (Visegrád Kupa, Jastrzębie)

szeptember 5., csütörtök:
??:??: Fehérvári Titánok?Dunaújvárosi Acélbikák (Székesfehérvár)

szeptember 6., péntek:
18:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-1., Miskolc)
18:00: HK Levice (SVK-2.)?Hokiklub Budapest (Léva)
FTC Telekom?GKS Katowice (POL-1., Visegrád Kupa, Pesterzsébet)

szeptember 9., hétfő:
17:00: Hokiklub Budapest?HK Levice (SVK-2., Tüskecsarnok)
18:30 DEAC?Schiller-Vasas (Debrecen)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 20., kedd
EL 18:30 DEBFTC 4-6VÉGE
EL 18:30 FHAMIS 3-12VÉGE
EL 18:40 BJABRA 1-4VÉGE
február 21., szerda
ICEHL 19:15 OLLAVS 3-6VÉGE
február 22., csütörtök
EL 17:30 GYESCC 5-3VÉGE
február 23., péntek
EL 17:30 BRABJA 0-1 HVÉGE
EL 18:00 UTEMIS 3-4 BVÉGE
ICEHL 19:15 G99AVS 1-9VÉGE
február 24., szombat
EL 17:30 GYEDEB 6-2VÉGE
EL 17:30 SCCDAB 8-1VÉGE
AL 18:15 FTCSPC 8-1VÉGE
AL 19:00 ETOWRM 5-1VÉGE
AL 20:30 ÓHALHL 3-10VÉGE
AL 21:00 IKOSZG 9-6VÉGE
február 25., vasárnap
EL 14:05 MISUTE 3-4VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:30 BRAFHA 3-0VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 6-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 1-0VÉGE
február 27., kedd
EL 17:30 SCCGYE 
AL 20:30 DBFASP 
február 28., szerda
EL 18:30 FHAUTE 
EL 18:30 FTCDEB 
február 29., csütörtök
EL 18:00 UTEBJA 
Partnerünk
Archívum