Nico Vuorijärvi a DAB-ban folytatja

 

A finn hátvéd Debrecenből érkezik Dunaújvárosba.

Három kanadai és egy svéd jégkorongozó után egy finn légióssal bővítette keretét a DAB. Nico Vuorijarvi a DEAC-tól igazolt az Acélbikákhoz, ő az első olyan külföldi játékosa a dunaújvárosiaknak, aki ligán belülről érkezik. A finn hátvéd korábban főleg a finn másod- és harmadosztályban játszott, de megfordult a francia és a norvég második vonalban is. A debrecenieknél 54 mérkőzésen 2+12 pontig jutott Vuorijarvi.

vuorijarvi-deac

fotó: DEAC

Dunaújvárosi Acélbikák:

edzők:
Miroslav Ihnacak (SVK, vezetőedző)
Jan Vodila (SVK, másodedző)

kapusok:
Garret Hughson (CAN, University of Lethbridge, USports)
Pinczés Bendegúz

hátvédek:
Kovács Bronson (DEAC)
Hruby Gellért
Grant Baker (CAN, Mount Royal University, USports)

csatárok:
Somogyi Balázs (DVTK Jegesmedvék, SVK-1.)
Keegan Dansereau (MAC Újbuda, SVK-1.)
Azari Zsolt
Németh Péter
Pinczés Olivér
Silló Arnold (DEAC)
Alexander Pettersson (SWE, IK Pantern, SWE-2.)
David Mazurek (CAN, Fayetteville Marksmen, SPHL)
Justin Cseter (klub nélküli)

távozott:
Léránt René (hátvéd, DEAC)
Tóth Gergely (hátvéd, Ferencvárosi TC)
Henrich Jaborník (SVK, JKH GKS Jastrzębie, POL-1.)
Mestyán István (hátvéd, DEAC)
Nagy Márk (csatár)
Szabó Dávid (hátvéd, Brassó)
Eduard Zaharcsenko (UKR, kapus, Fassa, Alpesi Liga)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 
EBYSL 09:15 VSVAVS 
EWSC 12:30 MACING 
EBYSL 12:50 UTEEAS 
U21 13:00 FTCETO INFO
EWSC 14:20 KMHPLA 
EBYSL 15:50 VASOHC 
EL 17:00 DABTIT INFO
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk