7 felkészülési meccse lesz a Fehérvárnak

 

Az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornára az EBEL-rivális Medvescak, az alpesi ligás Asiago, valamint a francia Grenoble kapott meghívást.

A Fehérvár AV19 nyilvánosságra hozta a csapat felkészülési mérkőzéseinek listáját. A magyar EBEL-csapat augusztus 10-én, Nyitrán kezdi az edzőmérkőzések sorozatát, aztán 14-én a lengyel Nowy Targgal gyakorolnak, majd 17-én Zsolnán találkoznak a helyi extraligás csapattal. Ezt követően két kétnapos tornán vesznek részt: augusztus utolsó hétvégéjén Drezdában lépnek jégre, ahol szombaton a Krefeld Pinguine lesz az ellenfél, majd vasárnap a Dresdner Eislöwen?Fischtown Pinguins csata egyik résztvevője vár rájuk vagy a bronz-, vagy az aranymeccsen.

A felkészülés zárásaként a X. Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán az Alpesi Liga bajnokával, az Asiagóval elődöntőzik a Fehérvár, vasárnap pedig vagy a francia ezüstérmes Grenoble, vagy a Medvescak Zagreb lesz Hári Jánosék ellenfele.

avsmza-ioge

Fotó: Fehérvár AV19

A magyar klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.) ? DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.) ? Fehérvár AV19 (Nyitra)
Cracovia Kraków (POL-1.) ? Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)

2018. augusztus 11., szombat
Cracovia Kraków (POL-1.) ? Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.) ? Újpesti TE (Puhó)
18:00 MAC Budapest ? Vienna Capitals (EBEL)
Nowy Targ (POL-1.) ? Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.) ? DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.) – DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 DEAC – JKH GKS Jastrzębie (POL, Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
MsHK Zilina (SVK-1.) ? Fehérvár AV19 (Zsolna)

2018. augusztus 18., szombat
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC – ? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.) ? MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 23., csütörtök
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Újpesti TE (Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék ? HCKosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) ? Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.) ? Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
20:00 Braehead Clan (GBR) ? MAC Budapest (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.) ? Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR) ? MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 30., csütörtök
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) ? Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
16:00 HK Poprad (SVK-1.) ? DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.) ? Újpesti TE (Zsolna)
19:00 DVTK Jegesmedvék ? HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Grenoble ? Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:15 Fehérvár AV19 ? Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
??.?? DVTK Jegesmedvék ? ? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:30 Érsekújvár (SVK-1.) ? Ferencváros (Érsekújvár)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár ? MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
18:00 DVTK Jegesmedvék ? Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 20., hétfő
VB 16:20 GBRNOR 2-5VÉGE
VB 16:20 SWEFRA 3-1VÉGE
VB 20:20 FINDEN 3-1VÉGE
    • SPORT 1
VB 20:20 KAZPOL 3-1VÉGE
május 21., kedd
VB 12:20 AUTGBR 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:20 FRAGER 3-6VÉGE
VB 16:20 CANCZE 4-3 HVÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 LATUSA 3-6VÉGE
VB 20:20 FINSUI 1-3VÉGE
VB 20:20 SWESVK 6-1VÉGE
    • SPORT 1
május 23., csütörtök
VB 16:20 CANSVK 6-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:20 SUIGER 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SWEFIN 2-1 HVÉGE
    • AMC MIKRO
VB 20:20 USACZE 0-1VÉGE
    • SPORT 2
május 25., szombat
VB 14:20 SWECZE 3-7VÉGE
    • SPORT 2
VB 18:20 CANSUI 2-3 BVÉGE
    • SPORT 2
május 26., vasárnap
VB 15:20 SWECAN 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:20 SUICZE 0-2VÉGE
    • SPORT 2