Nowy Targban vív edzőmeccset a Fehérvár

 

A magyar EBEL-csapat augusztus 14-én utazik Lengyelországba.

Eddig egyetlen Fehérvár AV19-edzőmérkőzés, az augusztus 10-i, Nyitra elleni találkozó volt ismert. A hokej.net információi szerint négy nappal később, augusztus 14-én a TatrySki Podhale Nowy Targ otthonában lépnek jégre a székesfehérváriak. A Fehérvár legutóbb 2016-ban találkozott lengyel ellenféllel, amikor az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán 3-1-re legyőzte a Cracoviát.

A magyar klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.) – DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.) – Fehérvár AV19 (Nyitra)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.) – Újpesti TE (Puhó)
18:00 MAC Budapest – Vienna Capitals (EBEL)
Nowy Targ (POL-1.) – Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.) – DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.) – DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 DEAC – JKH GKS Jastrzębie (POL, Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 18., szombat
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC – ? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.) – MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 23., csütörtök
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék – HCKosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) – Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
20:00 Braehead Clan (GBR) – MAC Budapest (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
Nottingham Panthers (GBR) – MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 30., csütörtök
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) – Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
16:00 HK Poprad (SVK-1.) – DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.) – Újpesti TE (Zsolna)
19:00 DVTK Jegesmedvék – HCVitkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)

2018. szeptember 2., vasárnap
??.?? DVTK Jegesmedvék – ? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:30 Érsekújvár (SVK-1.) – Ferencváros (Érsekújvár)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár – MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
18:00 DVTK Jegesmedvék – Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk