Nowy Targban vív edzőmeccset a Fehérvár

 

A magyar EBEL-csapat augusztus 14-én utazik Lengyelországba.

Eddig egyetlen Fehérvár AV19-edzőmérkőzés, az augusztus 10-i, Nyitra elleni találkozó volt ismert. A hokej.net információi szerint négy nappal később, augusztus 14-én a TatrySki Podhale Nowy Targ otthonában lépnek jégre a székesfehérváriak. A Fehérvár legutóbb 2016-ban találkozott lengyel ellenféllel, amikor az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán 3-1-re legyőzte a Cracoviát.

A magyar klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.) – DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.) – Fehérvár AV19 (Nyitra)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.) – Újpesti TE (Puhó)
18:00 MAC Budapest – Vienna Capitals (EBEL)
Nowy Targ (POL-1.) – Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.) – DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.) – DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 DEAC – JKH GKS Jastrzębie (POL, Torax Kupa, Ostrava/Poruba)

2018. augusztus 18., szombat
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL) – Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC – ? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.) – MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 23., csütörtök
18:00 HK Nitra (SVK-1.)–Újpesti TE (Nyitra)
18:00 DVTK Jegesmedvék – HCKosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) – Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
20:00 Braehead Clan (GBR) – MAC Budapest (Glasgow)

2018. augusztus 26., vasárnap
Nottingham Panthers (GBR) – MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 30., csütörtök
18:00 HC Topolcany (SVK-2.) – Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
16:00 HK Poprad (SVK-1.) – DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.) – Újpesti TE (Zsolna)
19:00 DVTK Jegesmedvék – HCVitkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)

2018. szeptember 2., vasárnap
??.?? DVTK Jegesmedvék – ? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)

2018. szeptember 4., kedd
18:30 Érsekújvár (SVK-1.) – Ferencváros (Érsekújvár)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár – MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
18:00 DVTK Jegesmedvék – Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk