Magabiztosan nyertek a Sünök

A magyar rendőrválogatott szlovén kollégáikkal szemben diadalmaskodott.

Szombaton Zalaegerszegen játszották a magyar rendőrválogatott és a szlovén rendőrválogatott közötti barátságos mérkőzést, amelynek megrendezéséhez az MJSZ is segítséget nyújtott. A Sünök soraiban több olyan játékos is található, akire a közelmúltból emlékezhetünk akár élvonalbeli mérkőzésekről is. Így a nézők láthatták a jégen Budai Rolandot, Kordisz Andrást, Rencz Dánielt, Király Zsoltot, a kapuban pedig Szőke Attilát. A mérkőzést remekül kezdték a mieink, az első gólt hamar megszerezték, majd a szlovén egyenlítést követően az első harmad nagyszerűen sikerült utolsó negyedének köszönhetően 4-1-es vezetésre tettek szert az első szünetig. A lendület megmaradt a második 20 percre is, ennek a végén 8-2 volt a Sünök javára. Végül meggyőző, 9-4-es győzelmet arattak, ez valószínűleg minden idők legnagyobb arányú magyar győzelme a szlovének ellen valamilyen válogatott mérkőzésen. Áprilisban a divízió I-es VB-n megelégednénk egy ennél jóval szorosabb egygólos magyar győzelemmel is. ?????????? ?????? ?????????? ????????? ??????????? ? ????? ????. ?? ????? ???? – ??? ?????????? ???? ??????????.