Vasas?Fehérvári Titánok 0-13

Az Erste Liga-csapattal nem volt egy súlycsoportban az U20-as gárda.

Ezúttal nem esett a tavalyi hibába a Fehérvári Titánok ? amikor is a KMH Budapest vendégeként vereséget szenvedett ?, esélyt sem adott ellenfelének, biztos győzelemmel kezdte a Magyar Kupa selejtezőt. A Vasas fiatalokból álló csapata fél perc alatt kapitulált, négy és fél perc elteltével pedig érezhetően eldőlt a meccs, amikor a második gólt is megszerezték a vendégek. Az első harmadban nagyon nagy volt a különbség a két csapat között, nemcsak a gólokban, hanem a kapura tartó lövésekben is. 4-0-ig jutott 20 perc alatt a fehérvári csapat, amelyet a következő két etapban 6, illetve 3 góllal fejelt meg. A Vasasban a meccs második felében a 17 éves Farkas Gergely védett. Láday Tamás góllal tért vissza sérüléséből. A vége 0-13 lett.

A Vasas fiataljainak ez volt az első felnőtt meccsük, a legjobb összeállítással, de EBEL-játékosok nélkül érkező Titánok nagy falat volt. De csüggedésre semmi ok, nekik ez a sorozat a tanulásról és az erőfelmérésről szól.