A szlovák döntős oda-vissza veri az EBEL-eseket

   

Ezúttal a Klagenfurt kapott ki a Besztercebányától.

Kedden a Klagenfurt lépett még jégre az EBEL-csapatok közül a MAC-ot hosszabbításban legyőző Olimpija Ljubjanán kívül. A KAC a legutóbbi két szezonban szlovák ezüstérmet szerző Banská Bystricát fogadta. A találkozót 3-1-re a besztercebányaiak nyerték, az osztrákok sorsát a harmadik harmad közepén két perc alatt kapott két gól pecsételte meg.

Az EBEL-csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 5.
Orli Znojmo?Vítkovice Steel (CZE) (Znojmo) 1-7

augusztus 9.
Litvínov (CZE)?Orli Znojmo (Litvínov) 1-4

augusztus 10.
Stavanger Oilers (NOR)?Graz (Maribor) 4-1

augusztus 11.
18:00 Orli Znojmo?PSG Zlín (CZE) 2-0
18:00 Fribourg-Gottéron (SUI)?Red Bull Salzburg 3-4 h.
19:30 Vienna Capitals?Gap Hockey Club (FRA) (Maribor) 2-1 b.

augusztus 12.
16:00 Vienna Capitals?Stavanger Oilers (NOR) (Maribor) 4-5 b.
19:30 Gap Hockey Club (FRA)?Graz (Maribor) 3-4 b.
19:45 EHC Olten (NLB)?Dornbirn (Olten) 3-2
20:00 KAC?Augsburg Panther (DEL) (Egna/Neumarkt) 1-4
20:30 Lausanne (SUI)?Red Bull Salzburg 7-4

augusztus 13.
17:00 Langnau Tigers (NLA)?Black Wings Linz (Latsch) 4-3

augusztus 14.
17:00 ERC Ingolstadt (DEL)?Black Wings Linz (Latsch) 5-1
20:00 Dornbirn?Rapperswil-Jona Lakers (NLB) (Dornbirn) 7-3
KAC?Kometa Brno (CZE) (Egna/Neumarkt) 3-2

augusztus 16.
18:00 PSG Zlín (CZE)?Orli Znojmo (Zlín) 6-2

augusztus 18.
18:00 Medvescak Zagreb (KHL)?Graz (Kapfenberg) 4-2

augusztus 19.
19:15 HC Innsbruck?Starbulls Rosenheim (DEL2) (Innsbruck) 3-2 h.
20:00 EHC Biel-Bienne (NLA)?KAC (Biel) 5-0
20:00 Heilbronner Falken (DEL2)?Dornbirn (Heilbronn) 1-1
Villach?Graz (Villach) 5-4 h.

augusztus 20.
17:30 SC Riessersee (DEL2)?Bolzano (Garmisch-Partenkirchen) 0-2

augusztus 21.
17:00 Starbulls Rosenheim (DEL2)?HC Innsbruck (Rosenheim) 1-2
17:45 SC Langenthal (NLB)?KAC (Langenthal) 3-1
20:00 Dornbirn?ESV Kaufbeuren (DEL2) (Dornbirn) 1-2
Düsseldorfer EG (DEL)?Bolzano (Garmisch-Partenkirchen) 6-1

augusztus 23.
20:00 Renon/Ritten (AHL)?HC Innsbruck (Renon) 3-1
Villach?Fehérvár AV19 (Villach) 4-3 h.

augusztus 25.
19:15 KAC?Fehérvár AV19 (Klagenfurt) 4-3 h.
19:30 Dornbirn?EHC Biel-Bienne (NLA) (Dornbirn) 1-2

augusztus 26.
17:30 HC 05 Banska Bystrica (SVK)?Vienna Capitals (Besztercebánya) 6-1
19:30 Augsburg Panther (DEL)?Graz (Augsburg) 5-0
19:30 Bietigheim Steelers (DEL2)?HC Innsbruck (Bietigheim-Bissingen) 2-3
19:30 ERC Ingolstadt (DEL)?Bolzano (Ingolstadt) 6-2
19:30 EK Zell am See (AHL)?Olimpija Ljubljana (Zell am See) 0-4
Villach?SC Riessersee (DEL2) (Villach) 3-1

augusztus 27.
17:30 MHC Martin (SVK)?Vienna Capitals (Túrócszentmárton) 1-2
18:30 Ravensburg Towerstars (DEL2)?Graz (Ravensburg) 7-6
19:30 Bolzano?ERC Ingolstadt (DEL) (Bolzano) 4-2

augusztus 28.
14:30 Schwenninger Wild Wings (DEL)?Dornbirn (Schwenningen) 5-1
17:30 HC Innsbruck?Bietigheim Steelers (DEL2) (Innsbruck) 0-5
18:00 SC Riessersee (DEL2)?Villach (Garmisch-Partenkirchen) 0-2

augusztus 30.
19:00 MAC Budapest?Olimpija Ljubljana (Tüskecsarnok) 2-3 h.
19:15 KAC?HC Banská Bystrica (SVK) (Klagenfurt) 1-3

szeptember 2.
16:00 EV Landshut (GER-3)?Olimpija Ljubljana (Kapfenberg)
18:00 MAC Budapest?Graz (Tüskecsarnok)
19:30 Straubing Tigers (DEL)?HC Innsbruck (Straubing)
20:00 Dornbirn?Augsburg Panther (DEL) (Dornbirn)

szeptember 3.
SG Cortina (AHL)/Kapfenberger SV (AUT-3)?Olimpija Ljubljana (Kapfenberg)
MAC Budapest?Graz (Székesfehérvár, Ocskay-emléktorna)
Fehérvár AV19?Cracovia Krakow (POL) (Székesfehérvár, Ocskay-emléktorna)

szeptember 4.
Graz ?  Cracovia Krakow/MAC Budapest (Székesfehérvár, Ocskay-emléktorna; helyosztók)
Fehérvár AV19?Cracovia Krakow/MAC Budapest (Székesfehérvár, Ocskay-emléktorna; helyosztók)
17:00 Starbulls Rosenheim (DEL2)?KAC (Rosenheim)
17:00 HC Innsbruck?Straubing Tigers (DEL) (Innsbruck)
19:30 Bolzano?SC Riessersee (DEL2) (Bolzano)
20:00 Dornbirn?Nürnberg Ice Tigers (DEL) (Dornbirn)

szeptember 6.
18:30 HC Kometa Brno (CZE)?HC Orli Znojmo (Brünn)

szeptember 9.
19:00 Villach?Starbulls Rosenheim (DEL2) (Villach)
19:30 Graz?KAC (Graz)
Felkészülési torna, résztvevők: Bolzano, Val Pusteria/Pustertal (AHL), Renon/Ritten (AHL) (Bolzano)

szeptember 10.
Felkészülési torna, résztvevők: Bolzano, Val Pusteria/Pustertal (AHL), Renon/Ritten (AHL) (Bolzano)

szeptember 11.
17:00 Starbulls Rosenheim (DEL2)?Villach (Rosenheim)
18:00 Straubing Tigers (DEL)?KAC (Straubing)
18:30 SC Riessersee (DEL2)?Dornbirn (Garmish-Partenkirchen)
Felkészülési torna, résztvevők: Bolzano, Val Pusteria/Pustertal (AHL), Renon/Ritten (AHL) (Bolzano)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 25., szerda
AL 19:35 LHLSPC 4-3 HVÉGE
ICEHL 19:45 ASIAVS 4-0VÉGE
AL 20:30 ETOSZG 8-3VÉGE
AL 20:30 WRMDBF 5-1VÉGE
január 27., péntek
EL 17:30 BRAFHA 5-3VÉGE
AL 19:00 LHLFTC 2-1VÉGE
január 28., szombat
AL 16:00 WRMIKO 8-0VÉGE
MK 16:00 BJADEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 19:00 LHLASP 1-6VÉGE
MK 19:45 UTEAVS 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 20:30 DBFSZG 1-3VÉGE
AL 21:00 ETOSPC 11-5VÉGE
január 29., vasárnap
MK 16:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFHA 6-2ÉLŐ
MK 19:45 BJAAVS INFO
    • M4 SPORT+
január 30., hétfő
MK 17:30 GYEFHA 
január 31., kedd
MK 17:30 SCCDAB 
Partnerünk
Archívum