

Legyen ön is játékvezető!
A MJJE várja a jelentkezőket. Közzétesszük közleményüket.
“A Magyar Jégkorong Játékvezetők Egyesülete idén is lehetőséget kíván adni a játékvezetés iránt elhivatottságot és kedvet érző
sportembereknek, hogy csatlakozzanak a magyar játékvezetői karba.
Jelentkezési feltételek: betöltött 18. életév (fiatalabbak esetén az elnökség egyedi mérlegelés alapján dönt a kérelemről), büntetlen előélet, játékosmúlt.
A jelentkezés egy A4-es oldal terjedelmű motivációs levéllel történik, amelyet az attila@icehockey.hu címre vár az MJJE augusztus 5-éig.
A jelentkezés elfogadásáról a Magyar Jégkorong Játékvezetők Egyesületének elnöksége dönt, majd a döntés eredményéről minden pályázót értesít augusztus 7-ig.
A sikeres pályázóknak kétnapos bevezető tanfolyamon kell részt venniük augusztus 13?14-én Dunaújvárosban, amelynek a díja 10 000 forint (ez a helyszínen fizetendő, és magában foglalja a képzés árát, a szállás díját és az étkezést is). Sikeres vizsga esetén a tanfolyam díját az egyesület beleszámítja az éves tagdíjba és a Fejvédő Alapítvány támogatásába.”