KHL

ÖsszefoglalóMérkőzésekMezőnyjátékosokKapusok

Csapatok
Admiral
Ak Barsz
amur2
Atlant
Avangard
Avtomobiliszt
Barisz
CSZKA
Dinamo Minszk
Dinamo Moszkva
Dinamo Riga
jokerit
jugra2
lada
Lokomotiv
Medvescak
Metallurg Magnyitogorszk
Metallurg Novokuznyeck
Nyeftyehimik
Slovan
Szalavat Julajev
Szeversztal
szibir2
SZKA
szocsi
Torpedo
Traktor
Vityaz
Mai mérkőzések
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2014-10-01
17:30
2014-10-01
18:00
2014-10-01
19:00
Az elmúlt hét eredményei
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2014-09-24
15:00
2014-09-24
19:00
2014-09-25
15:00
2014-09-25
15:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:30
2014-09-25
17:30
2014-09-25
18:30
2014-09-26
15:00
2014-09-26
15:00
2014-09-26
18:30
2014-09-27
12:00
2014-09-27
13:00
2014-09-27
13:00
2014-09-27
13:00
2014-09-27
14:00
2014-09-27
15:00
2014-09-27
15:00
2014-09-27
15:00
2014-09-27
15:00
2014-09-27
15:00
2014-09-27
16:00
2014-09-29
17:00
2014-09-29
17:30
2014-09-29
19:00
2014-09-29
19:30
2014-09-30
10:00
2014-09-30
11:00
2014-09-30
14:00
2014-09-30
15:00
2014-09-30
15:00
2014-09-30
15:30
2014-09-30
17:00
2014-09-30
17:00
2014-09-30
17:30
A következő hét meccsei
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2014-10-02
10:00
2014-10-02
11:00
2014-10-02
14:00
2014-10-02
15:00
2014-10-02
15:00
2014-10-02
15:30
2014-10-02
17:00
2014-10-02
17:00
2014-10-02
17:30
2014-10-03
17:30
2014-10-03
18:00
2014-10-03
18:30
2014-10-04
08:00
2014-10-04
12:00
2014-10-04
12:00
2014-10-04
13:00
2014-10-04
13:00
2014-10-04
15:00
2014-10-04
15:30
2014-10-05
15:00
2014-10-05
15:00
2014-10-05
15:00
2014-10-06
10:00
2014-10-06
14:00
2014-10-06
14:00
2014-10-06
15:30
2014-10-06
17:00
2014-10-06
17:00
2014-10-06
17:30
2014-10-06
17:30
2014-10-06
18:30
2014-10-07
17:30
2014-10-07
17:30
2014-10-08
17:30
2014-10-08
17:30
2014-10-08
18:30
2014-10-09
15:00
2014-10-09
15:00
2014-10-09
17:00
2014-10-09
17:00
2014-10-09
17:30
2014-10-09
17:30
Toplisták / Mezőnyjátékosok
Kanadai táblázat
1.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
20
2.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
19
2.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
19
4.Sipacsov, Vagyim
SZKA Szentpétervár
18
5.Kovár, Jan
Metallurg Magnyitogorszk
17
Góllövőlista
1.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
14
2.Hagman, Niklas
Jokerit Helsinki
12
3.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
11
3.Nagy, Ladislav
Slovan Bratislava
11
5.Da Costa, Stéphane
CSZKA Moszkva
9
5.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
9
Gólpasszlista
1.Sipacsov, Vagyim
SZKA Szentpétervár
15
2.Kovár, Jan
Metallurg Magnyitogorszk
12
3.Gunderson, Ryan
Jokerit Helsinki
11
3.Kajgorodov, Alekszej
Szalavat Julajev Ufa
11
3.Radulov, Alekszandr
CSZKA Moszkva
11
3.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
11
Plusz/mínusz
1.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
+15
2.Kovár, Jan
Metallurg Magnyitogorszk
+13
2.Parsin, Gyenyisz
Avangard Omszk
+13
2.Sobotka, Vladimír
Avangard Omszk
+13
5.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
+11
5.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
+11
Hátvédek kanadai táblázata
1.Gunderson, Ryan
Jokerit Helsinki
13
2.Kolcov, Kirill
Szalavat Julajev Ufa
12
3.Lee, Chris
Metallurg Magnyitogorszk
11
4.Batirsin, Rafael
Metallurg Magnyitogorszk
9
4.Todd, Daine
Jokerit Helsinki
9
Kiállításpercek
1.Hutchinson, Andrew
Medvescak Zagreb
41
2.Bodrov, Gyenyisz
Szalavat Julajev Ufa
39
3.Rodman, Marcel
Medvescak Zagreb
37
4.Golovkov, Igor
Vityaz Podolszk
35
5.Tyimkin, Jevgenyij
Metallurg Magnyitogorszk
33
Toplisták / Kapusok
Védési %
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
95,5%
2.Milcsakov, Dmitrij
Dinamo Minszk
94,8%
3.Sedlacek, Jakub
Dinamo Riga
94,2%
4.Laco, Ján
Barisz Asztana
94,1%
5.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
93,8%
Meccsenkénti kapott gólok átlaga
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
1,16
2.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
1,34
3.Milcsakov, Dmitrij
Dinamo Minszk
1,59
4.Sedlacek, Jakub
Dinamo Riga
1,73
5.Salák, Alexander
SZKA Szentpétervár
2,05
Győztes meccsek
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
10
2.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
9
2.Salák, Alexander
SZKA Szentpétervár
9
4.Helenius, Riku
Jokerit Helsinki
7
5.Barulin, Konsztantyin
Avangard Omszk
6
5.Laco, Ján
Barisz Asztana
6
5.Stepánek, Jakub
Szeversztal Cserepovec
6
Shutoutok száma
1.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
3
2.Kaszutyin, Ivan
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
2
2.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
2
2.Laco, Ján
Barisz Asztana
2
2.Sateri, Harri
Vityaz Podolszk
2
Jelmagyarázat
A
szerzett gólpasszok száma
G
szerzett gólok száma
GA
kapott gólok száma
GAA
mérkőzésenként kapott gólok száma átlagosan
GD
gólkülönbség
GP
hány mérkőzésen volt benevezve a játékos
GPI
hány mérkőzésen védett
GWG
játékos átal szerzett győztes gólok száma
GY
győzelem
GYH
győzelem hosszabbításban vagy büntetőkkel
MIP
Mérkőzésen töltött idő
P
kanadai táblázatban szerzett pontok száma
PA
mérkőzésenkénti büntetéspercek
PIM
büntetéspercek száma
PP1
emberelőnyben szerzett gólok száma
PP2
kettős emberelőnyben szerzett gólok száma
P/GP
pont/mérkőzés
SH
emberhátrányban szerzett gólok száma
SO
kapott gól nélküli mérkőzések száma
SOG
kapura lövések/kapott lövések száma
SOG%
lövési hatékonyság (a lövések hány %-a lett gól)
SVS
védett lövések száma
SVS%
védési hatékonyság %-ban
V
vereség
VH
vereség hosszabbításban vagy büntetőkkel
W
a játékos hány győztes meccsen védett
wGAA
mérkőzésenként kapott gólok súlyozott átlaga
wSVS%
védési hatékonyság % súlyozott átlaga
+/-
a játékos plusz-mínusz mutatója
2
2 perces büntetések száma
5
5 perces büntetések száma
10
10 perces fegyelmi büntetések száma
20
20 perces fegyelmi büntetések száma
25
25 perces büntetések (végleges kiállítások) száma
Eseménynaptár
2014. október 1., szerda
ROM17:00HSCGAL   
ROM17:30BRASTE   
U2018:10VASMAC   INFO
U2019:10DABAVS   INFO
2014. október 2., csütörtök
U1814:30PEFAVS   
U1818:30KMHDHK   
U2018:30MISUTE   
2014. október 3., péntek
MOL18:00DABUTE   
MOL18:00NZÁDHK   
EBEL19:15AVSVIC   
  • TV
    • SPORTKLUB
2014. október 4., szombat
EBJL KRNVAS   
EBYSL VICVAS   
EBYSL VSVMAC   
EBYSL15:00AVSLAS   
SVK2015:00DHKMAR   
EBJL15:25EHLMAC   
EWHL17:00KMHVIS   
MOL17:00BRAMIS   
SVK1817:30MISPUC   
2014. október 5., vasárnap
EBJL HDJVAS   
EBJL LASAVS   
EBJL MARMIS   
EBYSL KACMAC   
EBYSL MZAVAS   
SVK2009:30DHKMAR   
SVK1811:10MISPUC   
EBYSL16:15RBSAVS   
MOL17:00DABNZÁ   
MOL17:00HSCMIS   
DEL17:30AUPKEC   
  • TV
    • Servus Tv (GER)
EBEL17:30OLLAVS   
EBEL17:30VICG99   
  • TV
    • Servus Tv (AUT)
MOL19:00FTCUTE   
EBJL19:45RBSMAC   
H I R D E T É S
H I R D E T É S
Utolsó hozzászólások
Fontos dátumok

14.07.28-09.12. Előkészületi meccsek

14.07.31.-08.03. Női U18 torna, Budapest
HUN, GER, SVK, SWE, ECS, SKIF

14.08.21. Bajnokok Ligája 1. játéknap

14.08.21-23. U18 torna, Budapest
HUN, POL, AUT, SVK-U17

14.08.21-24. U18 torna, Ostrava (CZE)
HUN, GER, CZE, AUT klubok

14.08.25-31. 1. nemzetközi szünet

14.08.27-28. HUN-SLO U20

14.09.03. KHL 1. játéknap

14.09.12. EBEL 1. játéknap

14.09.18-20. IIHF-kongresszus, Tenerife (ESP)

14.09.19. MOL Liga 1. játéknap

14.09.21-10.04. NHL-előszezon

14.10.08. NHL 1. játéknap

14.10.17-19. Kontinentális Kupa, Brassó
Brassó, DAB, Sanok, Prizma Riga

14.10.17-19. női BEK-selejtező, Bolzano (ITA)
MAC, Neuilly, Bolzano, Gric Zagreb

14.11.03-09. 2. nemzetközi szünet

14.11.06-09. EIHC, Magyarország
HUN, ITA, KOR, POL

14.11.06-08. U20 torna, Budapest
HUN, FRA, ITA, SLO

14.11.05-08. U18 torna, Ausztria
HUN, AUT, ITA, SLO

14.12.14-20. U20 vb D1/B, Dunaújváros
HUN, POL, KAZ, FRA, UKR, JPN

14.12.15-21. 3. nemzetközi szünet

14.12.28-30. U18 torna, Budapest
HUN, BLR, NOR, DEN

15.01.09-11. Kontinentális Kupa-döntő

15.01.04-10. női U18 vb D1/A, Vaujany (FRA)
HUN, FRA, GER, NOR, SVK, AUT

15.02.02-08. 4. nemzetközi szünet

15.02.03. Bajnokok Ligája-döntő

15.02.04-08. EIHC, Lengyelország
HUN, POL, UKR, KAZ

15.02.04-08. U18 torna, Olaszország
HUN, ITA, FRA, SLO

15.02.04-08. U18 torna, Lengyelország
HUN, POL, BLR, AUT

15.02.10. MOL Liga-rájátszás 1. játéknap

15.02.27. KHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.06-12. Női felnőtt vb D1/B, Peking (CHN)
HUN, SVK, CHN, NED, PRK, ITA

15.04.12-18. U18 vb D1/A, Debrecen
HUN, DEN, NOR, KAZ, BLR, FRA

15.04.15. NHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.18-24. Felnőtt vb D1/A, Donyeck (UKR)
HUN, ITA, KAZ, JPN, UKR, POL

15.05.01-17. A csoportos vb, Prága, Ostrava (CZE)

15.06.26-27. NHL-draft, Florida
Partnerünk