KHL

ÖsszefoglalóMérkőzésekMezőnyjátékosokKapusok

Csapatok
Admiral
Ak Barsz
amur2
Atlant
Avangard
Avtomobiliszt
Barisz
CSZKA
Dinamo Minszk
Dinamo Moszkva
Dinamo Riga
jokerit
jugra2
lada
Lokomotiv
Medvescak
Metallurg Magnyitogorszk
Metallurg Novokuznyeck
Nyeftyehimik
Slovan
Szalavat Julajev
Szeversztal
szibir2
SZKA
szocsi
Torpedo
Traktor
Vityaz
Mai mérkőzések
Az elmúlt hét eredményei
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2014-09-10
14:00
2014-09-10
15:00
2014-09-10
15:00
2014-09-10
15:00
2014-09-10
15:00
2014-09-10
17:00
2014-09-10
17:30
2014-09-10
17:30
2014-09-10
18:30
2014-09-11
17:00
2014-09-12
18:00
2014-09-13
12:00
2014-09-13
12:00
2014-09-13
13:00
2014-09-13
15:00
2014-09-13
15:00
2014-09-13
15:00
2014-09-13
15:00
2014-09-13
15:30
2014-09-14
08:00
2014-09-14
16:00
2014-09-14
17:00
2014-09-14
18:00
2014-09-15
10:00
2014-09-15
14:00
2014-09-15
14:00
2014-09-15
15:00
2014-09-15
15:30
2014-09-15
17:00
2014-09-15
17:00
2014-09-15
17:00
2014-09-15
17:30
2014-09-16
17:30
2014-09-16
19:00
2014-09-16
20:00
A következő hét meccsei
Dátum
Idő
Hazai – Vendég
Részletek
2014-09-18
10:00
2014-09-18
11:00
2014-09-18
17:30
2014-09-18
18:00
2014-09-18
18:30
2014-09-19
14:00
2014-09-19
15:30
2014-09-19
17:00
2014-09-19
17:00
2014-09-19
17:00
2014-09-19
17:30
2014-09-19
17:30
2014-09-20
15:00
2014-09-20
16:00
2014-09-20
17:00
2014-09-21
13:00
2014-09-21
15:00
2014-09-21
17:30
2014-09-22
14:00
2014-09-23
15:00
2014-09-23
15:00
2014-09-23
15:00
2014-09-23
15:30
2014-09-23
17:00
2014-09-23
17:00
2014-09-23
17:00
2014-09-23
17:00
2014-09-23
17:30
2014-09-23
17:30
2014-09-23
18:30
2014-09-24
15:00
2014-09-24
19:00
2014-09-25
15:00
2014-09-25
15:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:00
2014-09-25
17:30
2014-09-25
17:30
2014-09-25
18:30
Toplisták / Mezőnyjátékosok
Kanadai táblázat
1.Mozjakin, Szergej
Metallurg Magnyitogorszk
12
2.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
11
2.Pihlström, Antti
Szalavat Julajev Ufa
11
2.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
11
2.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
11
Góllövőlista
1.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
10
2.Hagman, Niklas
Jokerit Helsinki
8
2.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
8
4.Pihlström, Antti
Szalavat Julajev Ufa
7
5.Mozjakin, Szergej
Metallurg Magnyitogorszk
6
5.Nagy, Ladislav
Slovan Bratislava
6
5.Thuresson, Andreas
Szibir Novoszibirszk
6
Gólpasszlista
1.Kajgorodov, Alekszej
Szalavat Julajev Ufa
9
2.Gunderson, Ryan
Jokerit Helsinki
8
2.Kovár, Jan
Metallurg Magnyitogorszk
8
4.Sipacsov, Vagyim
SZKA Szentpétervár
7
5.Cheechoo, Jonathan
Dinamo Minszk
6
5.Kosztyicin, Szergej
Ak Barsz Kazany
6
5.Lee, Chris
Metallurg Magnyitogorszk
6
5.Mirnov, Igor
Ak Barsz Kazany
6
5.Mozjakin, Szergej
Metallurg Magnyitogorszk
6
5.Zaripov, Danyisz
Metallurg Magnyitogorszk
6
Plusz/mínusz
1.Sirokov, Szergej
Avangard Omszk
+9
2.Parsin, Gyenyisz
Avangard Omszk
+8
3.Kovalcsuk, Ilja
SZKA Szentpétervár
+7
3.Sobotka, Vladimír
Avangard Omszk
+7
3.Tyihonov, Viktor
SZKA Szentpétervár
+7
Hátvédek kanadai táblázata
1.Gunderson, Ryan
Jokerit Helsinki
10
2.Kolcov, Kirill
Szalavat Julajev Ufa
9
3.Lee, Chris
Metallurg Magnyitogorszk
8
4.Batirsin, Rafael
Metallurg Magnyitogorszk
6
4.Todd, Daine
Jokerit Helsinki
6
4.Visnyevszkij, Ivan
Szalavat Julajev Ufa
6
Kiállításpercek
1.Rodman, Marcel
Medvescak Zagreb
37
2.Bodrov, Gyenyisz
Szalavat Julajev Ufa
35
3.Tyimkin, Jevgenyij
Metallurg Magnyitogorszk
33
4.Alekszejev, Konsztantyin
Szibir Novoszibirszk
27
5.Szeleznyov, Jakov
Vityaz Podolszk
20
5.Valentyenko, Pavel
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
20
Toplisták / Kapusok
Védési %
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
96,0%
2.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
95,5%
3.Kaszutyin, Ivan
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
95,1%
4.Sedlacek, Jakub
Dinamo Riga
94,7%
5.Laco, Ján
Barisz Asztana
94,3%
Meccsenkénti kapott gólok átlaga
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
1,00
2.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
1,01
3.Kaszutyin, Ivan
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
1,29
4.Sedlacek, Jakub
Dinamo Riga
1,65
5.Lazusin, Alekszandr
Dinamo Moszkva
1,83
Győztes meccsek
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
6
1.Salák, Alexander
SZKA Szentpétervár
6
3.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
4
3.Helenius, Riku
Jokerit Helsinki
4
3.Laco, Ján
Barisz Asztana
4
3.Szohatszkij, Vlagyimir
Szalavat Julajev Ufa
4
Shutoutok száma
1.Galimov, Sztanyiszlav
CSZKA Moszkva
2
1.Kosecskin, Vaszilij
Metallurg Magnyitogorszk
2
3.Helenius, Riku
Jokerit Helsinki
1
3.Kaszutyin, Ivan
Torpedo Nyizsnyij Novgorod
1
3.Laco, Ján
Barisz Asztana
1
3.Sanford, Curtis
Lokomotiv Jaroszlavl
1
3.Sateri, Harri
Vityaz Podolszk
1
3.Stepánek, Jakub
Szeversztal Cserepovec
1
3.Szohatszkij, Vlagyimir
Szalavat Julajev Ufa
1
3.Szorokin, Ilja
Metallurg Novokuznyeck
1
Jelmagyarázat
A
szerzett gólpasszok száma
G
szerzett gólok száma
GA
kapott gólok száma
GAA
mérkőzésenként kapott gólok száma átlagosan
GD
gólkülönbség
GP
hány mérkőzésen volt benevezve a játékos
GPI
hány mérkőzésen védett
GWG
játékos átal szerzett győztes gólok száma
GY
győzelem
GYH
győzelem hosszabbításban vagy büntetőkkel
MIP
Mérkőzésen töltött idő
P
kanadai táblázatban szerzett pontok száma
PA
mérkőzésenkénti büntetéspercek
PIM
büntetéspercek száma
PP1
emberelőnyben szerzett gólok száma
PP2
kettős emberelőnyben szerzett gólok száma
P/GP
pont/mérkőzés
SH
emberhátrányban szerzett gólok száma
SO
kapott gól nélküli mérkőzések száma
SOG
kapura lövések/kapott lövések száma
SOG%
lövési hatékonyság (a lövések hány %-a lett gól)
SVS
védett lövések száma
SVS%
védési hatékonyság %-ban
V
vereség
VH
vereség hosszabbításban vagy büntetőkkel
W
a játékos hány győztes meccsen védett
wGAA
mérkőzésenként kapott gólok súlyozott átlaga
wSVS%
védési hatékonyság % súlyozott átlaga
+/-
a játékos plusz-mínusz mutatója
2
2 perces büntetések száma
5
5 perces büntetések száma
10
10 perces fegyelmi büntetések száma
20
20 perces fegyelmi büntetések száma
25
25 perces büntetések (végleges kiállítások) száma
Eseménynaptár
2014. szeptember 14., vasárnap
SVK1809:30DHKBAR5-3VÉGE
EBYSL12:40VSVVAS5-0VÉGE
EBYSL13:00RBSMAC2-3VÉGE
EBJL14:00MISVSV3-1VÉGE
U1815:00KMHHSC3-6VÉGE
EBYSL17:00AVSMZA5-0VÉGE
ROK17:00HSCBRA2-1 H
  • VÉGE 
  • TV
    • DIgiSport3 (ROM)
SVK2017:00MISDHK5-9VÉGE
EBEL17:30VICAVS6-3
2014. szeptember 16., kedd
SVK318:00NZÁNIT8-3VÉGE
2014. szeptember 17., szerda
MOL18:00UTENZÁ5-6 H
2014. szeptember 18., csütörtök
KHL18:30MZACSZ   
  • TV
    • SPORT 2
U1819:00DHKMIS   
2014. szeptember 19., péntek
MOL18:00DHKUTE   
MOL18:00NZÁHSC   
EBYSL18:10VASHCI   
MOL18:30DABBRA   
  • TV
    • DIGI SPORT 2
MOL18:30MISFTC   
EBEL19:15KACAVS   
2014. szeptember 20., szombat
SVK1814:00NZÁDHK   
SVK2014:00MISRUB   
EBJL14:30AVSKAC   
SVK2015:00DHKKSK   
U1816:00KMHPEF   
EBJL17:30VICMIS   
EBYSL17:40MACHCI   
EBYSL18:40VASVIC   
MOL19:00FTCBRA   
MOL19:00MISHSC   
EBYSL19:55LASAVS   
2014. szeptember 21., vasárnap
EBJL HDJMAC   
EBJL LA1MIS   
EBYSL AVSHCI   
SVK2009:30DHKKSK   
SVK2010:45MISRUB   
SVK1814:00SENDHK   
EBJL14:40VASKAC   
EBEL17:30AVSOLL   
MOL18:00DABDHK   
H I R D E T É S
H I R D E T É S
Utolsó hozzászólások
Fontos dátumok

14.07.28-09.12. Előkészületi meccsek

14.07.31.-08.03. Női U18 torna, Budapest
HUN, GER, SVK, SWE, ECS, SKIF

14.08.21. Bajnokok Ligája 1. játéknap

14.08.21-23. U18 torna, Budapest
HUN, POL, AUT, SVK-U17

14.08.21-24. U18 torna, Ostrava (CZE)
HUN, GER, CZE, AUT klubok

14.08.25-31. 1. nemzetközi szünet

14.08.27-28. HUN-SLO U20

14.09.03. KHL 1. játéknap

14.09.12. EBEL 1. játéknap

14.09.18-20. IIHF-kongresszus, Tenerife (ESP)

14.09.19. MOL Liga 1. játéknap

14.09.21-10.04. NHL-előszezon

14.10.08. NHL 1. játéknap

14.10.17-19. Kontinentális Kupa, Brassó
Brassó, DAB, Sanok, Prizma Riga

14.10.17-19. női BEK-selejtező, Bolzano (ITA)
MAC, Neuilly, Bolzano, Gric Zagreb

14.11.03-09. 2. nemzetközi szünet

14.11.06-09. EIHC, Magyarország
HUN, ITA, KOR, POL

14.11.06-08. U20 torna, Budapest
HUN, FRA, ITA, SLO

14.11.05-08. U18 torna, Ausztria
HUN, AUT, ITA, SLO

14.12.14-20. U20 vb D1/B, Dunaújváros
HUN, POL, KAZ, FRA, UKR, JPN

14.12.15-21. 3. nemzetközi szünet

14.12.28-30. U18 torna, Budapest
HUN, BLR, NOR, DEN

15.01.09-11. Kontinentális Kupa-döntő

15.01.04-10. női U18 vb D1/A, Vaujany (FRA)
HUN, FRA, GER, NOR, SVK, AUT

15.02.02-08. 4. nemzetközi szünet

15.02.03. Bajnokok Ligája-döntő

15.02.04-08. EIHC, Lengyelország
HUN, POL, UKR, KAZ

15.02.04-08. U18 torna, Olaszország
HUN, ITA, FRA, SLO

15.02.04-08. U18 torna, Lengyelország
HUN, POL, BLR, AUT

15.02.10. MOL Liga-rájátszás 1. játéknap

15.02.27. KHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.??-?? Női felnőtt vb D1/B, ?
HUN, SVK, CHN, NED, PRK, ITA

15.04.12-18. U18 vb D1/A, Debrecen
HUN, DEN, NOR, KAZ, BLR, FRA

15.04.15. NHL-rájátszás 1. játéknap

15.04.18-24. Felnőtt vb D1/A, Donyeck (UKR)
HUN, ITA, KAZ, JPN, UKR, POL

15.05.01-17. A csoportos vb, Prága, Ostrava (CZE)

15.06.26-27. NHL-draft, Florida
Partnerünk