Valami ilyesmi lenne a behari cikk, ami az előző este jönne néhány kísérő mondattal, edzői véleménnyel.

Hogy tetszik?

 

 

UTE–FTC 5-0 (3-0, 1-0, 1-0)
Megyeri út, 500 néző, játékvezető: Nagy A., Németh M., Soós D., Soós K.

UTE

Pleszkán (Hajek)
Bereczki, Dornar, Jankovics, Dömötör, Kovács V.
Garbacz, Kukucska, Németh P., Pichler, Szajbert P.
Maklári, Sommer, Szirányi D., Virág Cs., Lömiö.
Unterluggauer, Unterluggauer, Unterluggauer.
Edző: Fekti Bálint.

FTC

Pleszkán (Hajek)
Bereczki, Dorner, Jankovics, Dömötör, Kovács V.
Garbacz, Kukucska, Németh P., Pichler, Szajbert P.
Maklári, Sommer, Szirányi D., Virág Cs., Lömiö.
Buzás, Kovács Cs., Pék Gy., Ancsin J., Baróti.
Edző: Fekti Bálint.
Gólok Idő Típus Gól Passz 1 Passz 2
1-0 18:43 PP Ladányi Balázs Horváth András
1-1 19:23 Bereczki Bence Kukorelly Sándor Márton Unterluggauer
2-1 59:23 EN Bélafalvi Lujza
28 Kapura lövések száma 30
101 Kiállításpercek 63

 

UTE–FTC 5-0 (3-0, 1-0, 1-0)

Megyeri út, 500 néző, játékvezető: Nagy A., Németh M., Soós D., Soós K.

 

 

Gólszerző:

15-10 48:13 Fekti B

meccsminta.doc

Untitled Document

 

 UTE–FTC 5-0 (3-0, 1-0, 1-0)

Mol Liga. Megyeri út, 500 néző. Játékvezetők: Nagy A., Németh M., Soós D., Soós K.

UTE

Kapus
1. sor
2. sor
3. sor
4. sor
Edző:
Pleszkán (Hajek)
Bereczki, Dornar, Jankovics, Dömötör, Kovács V.
Garbacz, Kukucska, Németh P., Pichler, Szajbert P.
Maklári, Sommer, Szirányi D., Virág Cs., Lömiö.
Unterluggauer, Unterluggauer, Unterluggauer.
Fekti Bálint.

FTC

Kapus
1. sor
2. sor
3. sor
4. sor
Edző:
Pleszkán (Hajek)
Bereczki, Dornar, Jankovics, Dömötör, Kovács V.
Garbacz, Kukucska, Németh P., Pichler, Szajbert P.
Maklári, Sommer, Szirányi D., Virág Cs., Lömiö.
Unterluggauer, Unterluggauer, Unterluggauer.
Fekti Bálint.

Gólok

Idő

Típus

Gól

Passz

Passz

1-0

18:43

PP

Ladányi

Horváth

 

1-1

43:16

 

Bereczki

Németh

Ferenczi

2-1

59:59

EN

Marczel

 

 

28

Kapura lövések száma

40

110

Kiállításpercek

165

 

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk