U18-as bajnok az Újpesti JA

Laskawy Ferenc mesterhármasával a hosszabbításban nyerte meg az ifjúsági bajnoki címet Mihály Jenő együttese.

Az U18-as finálé mindent eldöntő harmadik mérkőzése igazi gólzáport hozott. Már az első harmadban 5 gólt láthatott a 350 fős publikum: Kadarkuti a Budapest JA-nak szerzett vezetést, majd az ÚJA Osztoics Márk és Mester Máté góljaival fordított. Az újpesti előny sem tartott sokáig, a BJA Koncz Dominik és Lobenwein Bálint góljaival visszaszerezte a vezetést. A középső harmadban csak az Újpest talált be: Polónyi Kristóf és Laskawy Ferenc voltak eredményesek, a második szünetre így 4-3-as lila előnnyel mehettek pihenni a felek. A harmadik harmad Koncz Dominikről szólt, a BJA 17 éves csatára a 48. percben egyenlített, majd négy minutummal később a vezetést is megszerezte csapatának. A hajrában Mihály Jenő időt kért, Laskawy pedig 58:34-nél hosszabbításra mentette a mérkőzést. A 3 a 3 elleni túlóra majd’ 8 percig tartott, ekkor Laskawy közelről betalált Kiss Dánielnek, a játékvezetők videózást követően végül érvényesnek titulálták a mozdulatot.

Az Újpesti JA így hosszabbításban 6-5-re legyőzte a Budapest JA-t, és összesítésben 2-1-re megnyerte az U18-as döntőt. A finálé legponterősebb játékosa a BJA-s Bisz Márk, valamint az ÚJA-s Mester Máté lett 5-5 ponttal.