A MAC Ikonok a bajnokságban is verték a Worm Angelst

A fővárosiak az egyaránt 2+1 pontot szerző Lőczi Árpád és Németh Árpád vezérletével győzték le a dunaújvárosiakat.

Szombaton játszották az Andersen Liga 6. fordulójának mérkőzéseit. A tabella első helyén álló DAB-ASP a vártnál nehezebben győzte le az utolsó helyezett Lehel HC-t: a jászberényiek az első harmad után 2-1-re vezettek, aztán a folytatásban beindultak Azari Zsolték, a rutinos jégkorongozó 1+2 pontjának is köszönhetően 5-2-re nyertek, így továbbra is vezetik a bajnokságot. Az UNI Győr ETO HC megtartotta a második helyét, miután 9-1-re győzött a Sportországi Cápák ellen, Odnoga Mátyás 3+3 ponttal emelkedett ki. A Goodwill Pharma Szeged a végjátékban vitte dűlőre a Dél-Budai HC elleni meccsét, Csanády Zsombor 56. percben szerezte meg a győztes gólt, Turbucz Martin pedig az utolsó percben beállította a 6-4-es végeredményt. A szegediek számára dobogóra lépést ért a siker, ugyanis a 21 órakor kezdődött rangadón a Worm Angels 6-4-re kikapott a MAC Ikonoktól, ami miatt a dunaújvárosiak visszacsúsztak a negyedik helyre. Az Ikonok ? akik a kupában oda-vissza verték a Worm Angelst ? sikeréből Lőczi Árpád és Németh Árpád egyaránt 2-2 góllal és 1-1- gólpasszal vette ki a részét.