Először nyert az előszezonban a Vancouver

A Canucks az Edmonton ellen diadalmaskodott Elias Pettersson duplájával.

A Boston nagy küzdelemben nyert a Rangers otthonában 5-4-re. A Gardenben a meccs fordulópontja a második harmad volt, amikor a Bruins kétgólos hátrányból fordított hármat ütve. A vendégeknél David Pastrnák és Pavel Zacha 3-3 pontot szerzett, a hazaiaknál Mika Zibanejad és Kaapo Kakko is duplázott. A Washington saját közönsége előtt verte 4-2-re a Detroitot. A Capital One Arenában az első két felvonás egállal zárult, a befejező húsz percben viszont a Capitals két gólt ütve lezárta a meccset. A fővárosiak kapitánya, Alekszandr Ovecskin az első gólját lőtte az előszezonban.

A Winnipeg 5-0-val küldte haza a Calgaryt. A Jets a második harmadban nyerte meg a meccset, amikor tíz perc alatt négyszer köszönt be. A hazaiaknál Kyle Connor duplázott, Nikolaj Ehlers három ponttal zárt. A Colorado két késői találattal győzött a Dallas ellen 2-1-re. A bajnok 53 percig nem találta az utat a Stars kapujához, a hajrában azonban Logan O’Connor és Mikko Rantanen révén meg tudta fordítani a mérkőzést. A Vancouver 5-4-re nyert az Edmonton ellen, ezzel először nyert az előszezonban. A Canucks nagyrészt az emberelőnyös csapatrésznek és Elias Petterssonnak köszönhetően tudott diadalmaskodni, hiszen hármat lőtt fórban, ebből kettőt vállalt magára a svéd szélső. Az egykori Calder-győztes mellé a három gólpasszt kiosztó Bo Horvat tudott felnőni.