Négycsapatos tornán szerepelnek az U18-asok

 

Svasznek Bence együttese a Tüskecsarnokban gyakorol három riválissal.

Magyarország divízió 1/A-ba jutott U18-as válogatottja augusztus utolsó napjaiban a Tüskecsarnokban szerepel, ahol részt vesz egy négycsapatos eseményen. A tornán a magyar együttes mellett Ukrajna, Lengyelország és Olaszország korosztályos csapata lép jégre, közülük az ukránok és az olaszok játszanak a magyar U17-esekkel is. A magyar keretbe három kapus, nyolc hátvéd és tizenhárom csatár kapott meghívót.

A magyar U18-as válogatott mérkőzései:

Augusztus 25., csütörtök, 19:00: Magyarország–Ukrajna
Augusztus 26., péntek, 19:00: Magyarország–Lengyelország
Augusztus 27., szombat, 14:00: Magyarország–Olaszország

A magyar U18-as válogatott kerete:

Név Klub
Kapusok
Gödri Dominik Flemingsberg IK (SWE)
Kiss Dániel BJA
Orbán Gergő FEHA19
Hátvédek
Bagonya Ádám FEHA19
Haranghy Bence Vasas
Jurkovic Bence Technika Brno (CZE)
Lencsés Dávid JOVI (FIN)
Prókai Mátyás FEHA19
Rósa Levente Vasas
Takács Bálint BJA
Tóth Domonkos Bátor UTE JA
Csatárok
Hiezl Balázs Düsseldorfer EG (GER)
Keresztes Zsombor BJA
Kiss-Molnár Gellért ESV Kaufbeuer (GER)
Mihalik Gergő DHK
Németh Zalán FEHA19
Pásztor József DVTK JJSA
Ravasz Csanád BJA
Révész Levente DHK
Szabó Rácz Maxim UTE JA
Szemmelroth Gergő Technika Brno (CZE)
Szilassy Levente UTE JA
Szűcs Tamás Vasas
Tóth Péter DVTK JJSA

A magyar U18-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Svasznek Bence
Edzők: Tokaji Viktor, Strenk Hunor
Kapusedző: Kecskeméti Áron
Erőnléti edzők: Ács Ferenc, Puskás Sándor
Fizioterapeuta: Szirányi Dániel
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter
Csapatvezető: Imre Lajos

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 24., szombat
EL 17:00 MISGYE 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 25., vasárnap
EL 15:00 FTCBRA 1-3VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:00 DABGYE 2-4VÉGE
EL 18:00 UTESCC 4-3VÉGE
szeptember 26., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPIV 5-2VÉGE
szeptember 27., kedd
EL 18:30 DEBSCC 3-2VÉGE
EL 18:30 FHAGYE 1-10VÉGE
EL 18:40 BJABRA 6-4VÉGE
SHL 19:00 SKEFBK 6-0VÉGE
    • SPORT 2
szeptember 29., csütörtök
EL 19:00 UTEDEB 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 30., péntek
EL 18:30 MISFTC 0-1VÉGE
EL 18:40 BJAFHA 6-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 5-2VÉGE
október 1., szombat
SHL 15:15 HVJOSK 
    • SPORT 2
október 2., vasárnap
EL 16:30 BRASCC 
EL 17:00 DABFTC 
EL 17:30 FHAUTE 
ICEHL 17:30 OLLAVS 
EL 17:40 BJADEB 
Partnerünk
Archívum