Szombattól együtt készül az U20-as keret

 

A juniorok 24 fős kerettel gyakorolnak a jövő heti karlstadi felkészülési tornára.

A Vas Márton vezette stáb irányításával három kapus, nyolc bekk és 13 támadó edz együtt szombattól a Tüskecsarnokban. A decemberi divízió 1/A-világbajnokságra készülő U20-as válogatottunk egyik fontos felkészülési állomása a jövő heti, rangos svédországi Super Challenge-utánpótlástorna lesz, amelyen a mieink a dán és a szlovén korosztályos nemzeti csapat mellett a svájci Genéve-Servettel is megmérkőzik a helyosztók előtt.

Az U20-as válogatott karlstadi mérkőzései:

Augusztus 17., szerda, 15:45: Magyarország–Dánia
Augusztus 18., csütörtök, 16:00: Magyarország–Genéve-Servette
Augusztus 19., péntek, 19:15: Magyarország–Szlovénia

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 DEAC
Hegedüs Levente 2004 DVTK Jegesmedvék
Szücs Botond 2004 KJT Haukat RY (FIN)
Hátvédek
Bajkó Botond 2004 FEHA19
Balázsi Márton 2003 UTE
Farkas Olivér 2005 SaiPa (FIN)
Hadobás Zétény 2003 Vasteras IK (SWE)
Horváth Donát 2004 South Shore Kings (USA)
Illés Márton 2003 DVTK Jegesmedvék
Szalay Boldizsár 2004 DVTK Jegesmedvék
Tóth Péter 2003 BJAHC
Csatárok
Ádám Zsolt 2003 BJAHC
Ambrus Csongor 2003 Hydro Fehérvár AV19
Balasits Barnabás 2004 Vasas SC
Farkas László 2004 FEHA19
Fekete Alex 2003 FEHA19
Ivády Milán 2004 Wings HC (SWE)
Károly Róbert Nikolasz 2003 DVTK Jegesmedvék
Keceli-Mészáros Mátyás 2003 FEHA19
Kocsis Botond 2004 New Jersey Rockets (USA)
Mihalik András 2003 DEAC
Nádasy Márton 2004 DEAC
Nádor Kristóf 2003 WB/Scranton Knights (USA)
Tóth Tamás 2003 Connecticut Jr. Rangers (USA)

A magyar U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Vas Márton
Edzők: Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
Erőnléti edzők: Ács Ferenc, Puskás Sándor
Fizioterapeuta: Barna Márton
Felszerelés-menedzser: Speier Kálmán
Sportpszichológus: Nagy István
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 24., szombat
EL 17:00 MISGYE 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
szeptember 25., vasárnap
EL 15:00 FTCBRA 1-3VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:00 DABGYE 2-4VÉGE
EL 18:00 UTESCC 4-3VÉGE
szeptember 26., hétfő
ICEHL 19:15 AVSPIV 5-2VÉGE
szeptember 27., kedd
EL 18:30 DEBSCC 3-2VÉGE
EL 18:30 FHAGYE 1-10VÉGE
EL 18:40 BJABRA 6-4VÉGE
SHL 19:00 SKEFBK 6-0VÉGE
    • SPORT 2
szeptember 29., csütörtök
EL 19:00 UTEDEB 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 30., péntek
EL 18:30 MISFTC 0-1VÉGE
EL 18:40 BJAFHA 6-0VÉGE
ICEHL 19:15 AVSASI 5-2VÉGE
október 1., szombat
SHL 15:15 HVJOSK 
    • SPORT 2
október 2., vasárnap
EL 16:30 BRASCC 
EL 17:00 DABFTC 
EL 17:30 FHAUTE 
ICEHL 17:30 OLLAVS 
EL 17:40 BJADEB 
Partnerünk
Archívum