Az Olimpija Ljubljana is ott lesz a BL-ben

 

A szlovén ICEHL-csapat kapta a szabadkártyát, így összesen négy csapat képviselheti majd az osztrák bázisú ligát.

Csütörtökön teljessé vált a Bajnokok Ligája mezőnye, miután a Färjestad BK 4-3-as összesítéssel megnyerte a svéd bajnoki döntőt. A 32 csapat közül heten lesznek újoncok, köztük az ICEHL-döntős Hydro Fehérvár AV19, valamint Sebők Balázs finn klubja, az Ilves Tampere. A BL-csoportkör sorsolását május 25-én tartják, a golyókat Pekka Rinne és Olli Jokinen húzza majd ki.

A Bajnokok Ligája 2022/23-as mezőnye:

ICEHL: Red Bull Salzburg, Villacher SV, Hydro Fehérvár AV19, Olimpija Ljubljana
Extraliga (CZE): Mountfield HK, Ocelári Trinec, Sparta Praha
Metal Ligaen (DEN): Aalborg Pirates
Liiga (FIN): Tappara Tampere, Jukurit Mikkeli, Ilves Tampere, TPS Turku
Ligue Magnus (FRA): Grenoble
DEL (GER): Eisbären Berlin, Grizzlys Wolfsburg, Red Bull München, Straubing Tigers
Get Ligaen (NOR): Stavanger Oilers
PHL (POL): GKS Katowice, Comarch Cracovia
Extraliga (SVK): Slovan Bratislava
SHL (SWE): Färjestad Karlstad, Rögle Ängelholm, Lulea Hockey, Skelleftea AIK, Frölunda Göteborg
NL (SUI): EV Zug, Fribourg-Gottéron, ZSC Lions, Rapperswil-Jona Lakers, HC Davos
EIHL (GBR): Belfast Giants

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 13., péntek
VB 15:20 FRASVK 2-4VÉGE
VB 15:20 USALAT 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINNOR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 GERCAN 3-5VÉGE
május 14., szombat
VB 11:20 DENKAZ 9-1VÉGE
VB 11:20 SWEAUT 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 CZEGBR 5-1VÉGE
VB 15:20 SUIITA 5-2VÉGE
VB 19:20 LATFIN 1-2VÉGE
VB 19:20 SVKGER 1-2VÉGE
május 15., vasárnap
VB 11:20 ITACAN 1-6VÉGE
VB 11:20 NORGBR 4-3 BVÉGE
VB 15:20 AUTUSA 2-3 HVÉGE
VB 15:20 FRAKAZ 2-1VÉGE
VB 19:20 CZESWE 3-5VÉGE
    • SPORT 2 (23.00)
VB 19:20 DENSUI 0-6VÉGE
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR 3-2VÉGE
VB 15:20 SVKCAN 1-5VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA ÉLŐ
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER ÉLŐ
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 
VB 15:20 ITADEN 
VB 19:20 SUIKAZ 
VB 19:20 SWEGBR 
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 
VB 15:20 NORAUT 
VB 19:20 FINSWE 
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 
Partnerünk
Archívum