Az Admiral megint legyőzte a Szibirt

A tabella utolsó előtti helyén álló vlagyivosztokiak sorozatban negyedik sikerüknek örülhettek.

Csütörtökön kettő, pénteken egy mérkőzést tudtak lejátszani a KHL-ben. A Szeversztal hiába egyenlített kétgólos hátrányból az Avtomobiliszt otthonában, a jekatyerinburgiak újra megszerezték a vezetést, végül 5-2-re nyertek. Shane Prince és Sztanyiszlav Bocsarov egyaránt 2-2 gólt lőtt, Ryan Spooner 3 gólpasszt adott, míg Brooks Macek 1+3 ponttal zárt.

A SZKA legyűrte a Szocsit. A szentpéterváriak kapujában Jaroszlav Aszkarov közel járt a shutouthoz, ám két és fél perccel a vége előtt Dmitrij Kolgotyin elrontotta a hibátlan teljesítményét.

Az Admiral szerdán 2-1-re legyőzte a Szibirt, pénteken pedig 3-2-es sikernek örülhetett. A vlagyivosztokiak győztes gólját Artyom Garejev lőtte az 55. percben, a hazaiaknak 16 kaput eltaláló lövés is elég volt a pontok begyűjtéséhez. Az Admiral zsinórban negyedszer nyert, ám hátránya így is 13 pont a rájátszást érő 8. helyen álló Barisz mögött.

A KHL csapatai kényszer- és olimpiai szünetre vonulnak, legközelebb február 22-én játszanak mérkőzést az orosz bázisú bajnokságban.