1-4-ről győzött a Nyeftyehimik

A nyizsnyekamszkiak két harmad után háromgólos hátrányban voltak, végül hosszabbításban verték az Amurt.

Csütörtökön az Amur hiába vezetett 4-1-re a Nyeftyehimik ellen, csak egyetlen pontot szerzett. Az első harmadban történt gólváltás után a második húsz percben a habarovszkiak 4-1-re megléptek, de hiába: Alekszandr Szudnyicin helyére Frans Tuohimaa érkezett a nyizsnyekamszki kapuba, csapata pedig a harmadik játékrészben egyenlített. A hosszabbításból a Nyeftyehimik jött ki jobban, Dan Sexton góljával begyűjtötte a pluszpontot.

A Lokomotiv kapott gól nélkül nyert Vlagyivosztokban. A jaroszlavliak kapujában Danyiil Iszajev 32 védéssel ért el shutoutot, amivel a szezon során először zárt hibátlanul.

A Traktor magabiztosan verte a Szeversztalt. A cseljabinszkiek legjobbjai Roman Will, Albert Jarullin és Laurence Pilut voltak: a cseh kapus 37 lövést védett, míg a hátvédek 3-3 gólpasszt jegyzett.

A Metallurgnak kevés volt Nyikolaj Goldobin duplája az Avangard elleni rangadón. A címvédő 4-2-re verte a kétszeres KHL-győztes magnyitogorszkiakat, az omszkiaknál egyedül Peter Cehlarík jutott 1+1 pontig.

A Barisz háromszor is vezetett Kazanyban, mégis vereséget szenvedett. Az Ak Barsz 5-3-ra győzött, Artyom Lukojanov 2 góllal vette ki a részét a sikerből.

A Torpedo lenullázta a Kunlunt. A Nyizsnyij Novgorod-iaknál Alekszej Murigin mind a 16 kínai próbálkozást védte, míg Damir Zsafjarov 1+2 ponttal emelkedett ki.

A Vityaz csak egyszer vezetett a Szocsi ellen, mégpedig a hosszabbításban, ez pedig elég volt a sikerhez. A vendégek kétszer is megszerezték az előnyt, ám a podolszkiak mindkétszer egyenlítettek. A túlóra 58. másodpercében Vitalij Popov lőtte be a Vityaz győztes gólját.

A Dinamo Moszkva átgázolt az Avtomobiliszton, a fővárosiak mindegyik gólját más-más játékos lőtte. Andrej Szergejev 1+3 pontot szerzett, Vjacseszlav Vojnov 3 gólpasszt osztott ki. A jekatyerinburgiaknál a Dinamo Rigától igazolt Johan Mattsson 20 lövésből 4 gólt kapott, amiért a 21. percben lecserélték.

Pénteken egyetlen találkozót rendeztek, ahol a Kunlun a Dinamo Minszket fogadta. A kínaiak nagyot küzdöttek a fehéroroszokkal, háromszor is vezettek a találkozón, de végül a minszkiek a harmadik harmadban megfordították a mérkőzést.