A CSZKA nyert Helsinkiben

A moszkvaiak a sikerükkel megelőzték a finneket. A Jokerit becsületgólját egy észt debütáns szerezte.

Az Admiral egygólos meccsen húzta be a távol-keleti rangadót az Amurral szemben. A rájátszásért küzdő habarovszkiak nagyon fontos pontokat buktak el a játéknap előtt még ligautolsó ellen. A vlagyivosztokiak már a 3. percben megszerezték a győztes gólt Miks Indrasis révén, a kapujukban Nyikita Szerebrjakov 29 védéssel ért el shutoutot. Az Amur hátránya továbbra is 1 pont a Keleti főcsoport 8. helyén álló Barisz mögött.

Hosszabbítás döntött a Kunlun?Szalavat Julajev mérkőzésen, miután a hazaiak háromszor is egyenlítettek. A kínaiaknál Spencer Foo, a baskíroknál Alekszandr Kagyejkin lőtt 2-2 gólt a rendes játékidőben, a ráadást Philip Larsen döntötte el a vendégek javára.

A SZKA legyőzte a Szpartakot. A moszkvaiak hiába szerezték meg a vezetést a 4. percben, a szentpéterváriak többek között Anton Burdaszov 2+1, Andrej Kuzmenko 1+2 pontjának köszönhetően fordítottak.

A CSZKA nyert Helsinkiben. A moszkvaiak a duplázó Szergej Plotnyikov és a 20 védést bemutató svéd kapus, Adam Reideborn vezetésével verték a Jokeritet, akik így megelőzték a finneket és feljöttek a Nyugati főcsoport 2. helyére. A hazaiak egyetlen gólját egy fiatal észt játékos, az első KHL-mérkőzésén jégre lépő Kristjan Kombe szerezte.

A Dinamo Minszk közel járt ahhoz, hogy kapott gól nélkül verje a Dinamo Rigát. A fehéroroszok 4-0-ra vezettek, amikor két perccel a vége előtt a lettek a cseh Rudolf Cerveny révén meglőtték a becsületgóljukat.