Sok tapasztalattal gazdagodtunk

   

Horváth András és Csollák Márkó értékelte a Dánia elleni mérkőzést és a hörsholmi junior divízió 1/A-s világbajnokságot.

Az U20-as válogatott felkészülési mérkőzései:

December 8., szerda, 16:30: Magyarország–Olaszország 2-1
December 9., csütörtök, 13:00: Magyarország–Ukrajna 5-6 h.

A magyar U20-as válogatott mérkőzései a dániai divízió 1/A-s világbajnokságon:

December 12., 13:00: Magyarország–Kazahsztán 1-3
December 13., 16:30: Fehéroroszország–Magyarország 8-2
December 15., 16:30: Magyarország–Norvégia 1-5
December 16., 13:00: Lettország–Magyarország 6-1
December 18., 16:30: Dánia–Magyarország 4-0

A magyar U20-as válogatott világbajnoki kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Orosz Gergely 2002 Aberdeen Wings (USA)
Hátvédek
Balázsi Márton 2003 UTE
Csollák Márkó 2002 MAC HKB Újbuda
Dobmayer Dominik 2002 Hydro Fehérvár AV19
Farkas Olivér 2005 DVTK Jegesmedvék
Hadobás Zétény 2003 DVTK Jegesmedvék
Horváth Donát Dominik 2004 Karlskrona (SWE)
Jakabfy Sámuel 2002 Debreceni HK
Ortenszky Tamás 2002 Biel (SUI)
Csatárok
Ádám Zsolt 2003 BJA
Ambrus Csongor 2003 Titánok
Csiszer Ádám 2002 Titánok
Fekete Alex 2003 Titánok
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Károly Róbert Nikolász 2003 DVTK Jegesmedvék
Keresztes Levente 2002 New Jersey Titans (USA)
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Mihalik András 2003 DVTK Jegesmedvék
Németh Kristóf 2002 Hydro Fehérvár AV19
Schlekmann Márk 2002 MAC HKB Újbuda
Tóth Tamás 2003 Islanders HC (USA)

A magyar U20-as válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Ladányi Balázs, Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
GM: Vas Márton
Fizioterapeuták: Berkes Brigitta, Szirányi Dániel
Felszerelés-menedzser: Speier Kálmán
Sportpszichológus: Németh Gergő
Média: Dobos Sándor
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 13., péntek
VB 15:20 FRASVK 2-4VÉGE
VB 15:20 USALAT 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINNOR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 GERCAN 3-5VÉGE
május 14., szombat
VB 11:20 DENKAZ 9-1VÉGE
VB 11:20 SWEAUT 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 CZEGBR 5-1VÉGE
VB 15:20 SUIITA 5-2VÉGE
VB 19:20 LATFIN 1-2VÉGE
VB 19:20 SVKGER 1-2VÉGE
május 15., vasárnap
VB 11:20 ITACAN 1-6VÉGE
VB 11:20 NORGBR 4-3 BVÉGE
VB 15:20 AUTUSA 2-3 HVÉGE
VB 15:20 FRAKAZ 2-1VÉGE
VB 19:20 CZESWE 3-5VÉGE
    • SPORT 2 (23.00)
VB 19:20 DENSUI 0-6VÉGE
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR 3-2VÉGE
VB 15:20 SVKCAN 1-5VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA ÉLŐ
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER ÉLŐ
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 
VB 15:20 ITADEN 
VB 19:20 SUIKAZ 
VB 19:20 SWEGBR 
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 
VB 15:20 NORAUT 
VB 19:20 FINSWE 
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 
Partnerünk
Archívum