A Magyarország–Ukrajna galériája

 

A csütörtöki EIHC-mérkőzés 18 fotón.

A lengyelországi torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

December 16., csütörtök, 15:30: Magyarország–Ukrajna 2-1 h.
December 17., péntek, 19:00: Magyarország–Lengyelország
December 18., szombat, 15:00: Magyarország–Franciaország

A magyar válogatott kerete a lengyelországi tornára:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Adorján Attila 1996 Sport Club Csíkszerda
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Horváth Dominik 2001 Fehérvári Titánok
Hátvédek
Bukor Rajmund 1998 UNI Győr ETO HC
Dóczi Zsombor 2001 MAC HKB Újbuda
Falus Ádám 2001 GCK Lions (SUI-2.)
Fejes Nándor 1999 Gyergyói Hoki Klub
Garát Zsombor 1997 MAC HKB Újbuda
Kiss Roland 1999 DVTK Jegesmedvék
Tóth Gergely 1998 MAC HKB Újbuda
Vokla Roland 1996 DEAC
Csatárok
Császár Hunor 1999 Gyergyói Hoki Klub
Horváth Bálint 1999 Linden Hockey (SWE-3.)
Kreisz Brúnó 1999 MAC HKB Újbuda
Madácsi Benedek 1999 UNI Győr ETO HC
Papp Kristóf 2001 Michigan State University (USA)
Páterka Bence 2000 UNI Győr ETO HC
Révész Marcell 2000 VEU Feldkirch (AUT-2.)
Sági Martin 1997 DEAC
Sárpátki Tamás 1994 Gyergyói Hoki Klub
Szabad Kevin 1997 DVTK Jegesmedvék
Szabó Krisztián 1996 Gyergyói Hoki Klub
Szigeti Ákos 1999 Gyergyói Hoki Klub
Tóth Richárd 1995 MAC HKB Újbuda
Vértes Nátán 2000 University of Alaska-Fairbanks (USA)
Vincze Péter 1995 Gyergyói Hoki Klub

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Sean Simpson
Edzők: Szilassy Zoltán, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Fizioterapeuták: Bors Attila, Antal Dénes
Fitneszedző: Puskás Sándor
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezető: Szilágyi Levente
GM: Vas Márton

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 13., péntek
VB 15:20 FRASVK 2-4VÉGE
VB 15:20 USALAT 4-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINNOR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 GERCAN 3-5VÉGE
május 14., szombat
VB 11:20 DENKAZ 9-1VÉGE
VB 11:20 SWEAUT 3-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 15:20 CZEGBR 5-1VÉGE
VB 15:20 SUIITA 5-2VÉGE
VB 19:20 LATFIN 1-2VÉGE
VB 19:20 SVKGER 1-2VÉGE
május 15., vasárnap
VB 11:20 ITACAN 1-6VÉGE
VB 11:20 NORGBR 4-3 BVÉGE
VB 15:20 AUTUSA 2-3 HVÉGE
VB 15:20 FRAKAZ 2-1VÉGE
VB 19:20 CZESWE 3-5VÉGE
    • SPORT 2 (23.00)
VB 19:20 DENSUI 0-6VÉGE
május 16., hétfő
VB 15:20 LATNOR 3-2VÉGE
VB 15:20 SVKCAN 1-5VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:20 FINUSA ÉLŐ
    • SPORT 2
VB 19:20 FRAGER ÉLŐ
május 17., kedd
VB 15:20 CZEAUT 
VB 15:20 ITADEN 
VB 19:20 SUIKAZ 
VB 19:20 SWEGBR 
május 18., szerda
VB 15:20 FRAITA 
VB 15:20 NORAUT 
VB 19:20 FINSWE 
    • SPORT 2
VB 19:20 SUISVK 
Partnerünk
Archívum