Olimp Riga?Szokil Kijev 4-1

A lett csapat a 40 éves Georgijs Pujacs mesterhármasával verte az ukrán együttest.

Az FTC-Telekom 8-1-es sikerét követően az Olimp Riga és a Szokil Kijev is megkezdte a szereplését a Kontinentális Kupa C csoportjában. A lettek az első harmad utolsó másodperceiben megszerezték a vezetést 5 a 4 ellen Georgijs Pujacs révén, aztán a rutinos csatár a 26. percben növelte csapata előnyét. A balti együttes nem sokra rá újra eredményes volt emberelőnyben, 3-0-nál kapust cseréltek az ukránok. Hiába, a beugró Dmitro Kubrickij 4 percig sem bírta ki kapott gól nélkül, miután Pujacs mesterhármasig jutott. A végeredmény már a 34. percben kialakult, egy másik rutinos jégkorongozó, Andrij Mihnov révén szépítettek a kijeviek.

Az Olimp Riga 4-1-re nyert, vasárnap az észt Tartu Välk 494 ellen játszik, míg az ukránokra az FTC-Telekom vár.