Sipacsov 2+2 pontjával győzött a Dinamo

A moszkvaiak a csapatkapitányuk vezetésével verték a címvédő Avangardot.

A Barisz otthon tartotta a pontokat az Amurral szemben. A habarovszkiak nagyot hajráztak, 56 másodperccel a vége előtt 1 gólra csökkentették a különbséget, ám egyenlíteni már nem tudtak.

A CSZKA hosszabbításban győzött az Ak Barsz otthonában. A kazanyiak hiába szerezték meg a vezetést Dmitrij Kagarlickij révén, az 54. percben Matvej Guszkov egyenlített, a túlórában pedig Klas Dahlbeck belőtte a moszkvaiak győztes találatát.

A Szeversztal túlórában gyűrte le az Admiralt. A vlagyivosztokiak kétszer is vezettek a mérkőzésen, hiába, a cserepoveciek mindkétszer egyenlítettek, aztán Vlagyiszlav Kodola góljával megszerezték a pluszpontot a hosszabbításban.

A Dinamo Moszkva nyert a címvédő Avangarddal szemben, így 3 mérkőzést követően is százszázalékosak. A fővárosiaknál Ivan Bocsarov 28 védéssel, Vagyim Sipacsov 2-2 góllal és gólpasszal járult hozzá a bajnok legyőzéséhez.

Az Avtomobiliszt elvitte a 2 pontot a SZKA otthonából. A jekatyerinburgiakat a légiósok vezették sikerre: Brooks Macek 1+1 ponttal, Ryan Spooner és Stéphane Da Costa 1-1 góllal, Shane Prince 1 gólpasszal vette ki a részét a diadalból.

A Traktor 6 gólt lőtt Rigában. A cseljabinszkiek győzelméből Teemu Pulkkinen 2 góllal, Tomás Hyka 1+3, Lukás Sedlák 1+1 ponttal, Nick Bailen 2 gólpasszal, valamint Roman Will 27 védéssel járult hozzá.