Elmaradnak a DEAC?UTE előszezonmeccsek

   

Az ok: a debreceni Erste Liga-csapatot sújtó sérülés- és betegséghullám.

“A DEAC csapatát sújtó sérülés- és betegséghullám miatt együttesünk nem tud ütőképes összeállításban kiállni a UTE ellen tervezett két edzőmérkőzésre” ? olvasható a Magyar Kupa-győztes gárda hivatalos honlapján. A folytatásban azt írják, hogy már a szlovákiai találkozókra is foghíjas csapattal utaztak, ahol további sérülések történtek, Hetényi Zoltánnak pedig Rigában sérült meg a lába. Mint arról korábban beszámoltunk, a DEAC két meccset játszott múlt héten Szlovákiában, a Nagytapolcsánytól 8-1-re kikapott, a Lévát 6-3-ra legyőzte. A közlemény szerint az előszezonba beiktatott pár napos szünettel szeretnének több időt biztosítani játékosaiknak a rehabilitációra és a felépülésre, “hiszen közeledik az idény kezdete és szeptember 11-e, az Andersen Szuperkupa döntője”. A Debrecen szeptember 3-án hazai jégen, 5-én idegenben mérte volna össze erejét az Újpesttel.

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék?DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice?MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana?MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék?Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC?MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Titánok?Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica?UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék?HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice?FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen?UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20?UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék?Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC?Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00: HC Topolcany?DEAC (Nagytapolcsány) 8-1
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:40: GYHK?HC Nové Zámky (Érd, zárt kapus) 0-2

2021. augusztus 27., péntek, 14:00: SC Csíkszereda?Steaua (Felcsík) 20-0
2021. augusztus 27., péntek, 16:00: HC Levice?DEAC (Léva) 3-6
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra?FTC-Telekom (Nyitra) 11-5
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: UTE?Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest) 8-1

2021. augusztus 28., szombat, 17:30: Sapientia U23?SC Csíkszereda (Felcsík) 1-9

2021. augusztus 29., vasárnap, 14:00: Háromszéki Ágyúsok?SC Csíkszereda (Felcsík) 0-7

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda?HC Nové Zámky (Tüskecsarnok)
2021. szeptember 1., szerda, 19:15: DAB?GYHK (Dunaújváros)

2021. szeptember 3., péntek, 16:30: DAB?Titánok (Dunaújváros)
2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany?FTC-Telekom (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC?UTE (Debrecen) ELMARAD
2021. szeptember 3., péntek: Győri ETO HC?GYHK (Győr)

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék?Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc)

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE?DEAC (Újpest) ELMARAD

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom?DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz?MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany?UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Titánok?DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana?MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice?UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky?Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 30., hétfő
EL 17:30 GYEFHA 2-0VÉGE
január 31., kedd
EL 17:30 SCCDAB 8-3VÉGE
AL 20:30 IKOLHL 5-4VÉGE
AL 20:50 FTCSZG 2-4VÉGE
február 1., szerda
EL 17:30 BRADAB 6-5VÉGE
EL 18:40 BJAFTC 5-1VÉGE
AL 19:15 ASPWRM 6-3VÉGE
AL 20:15 DBFETO 4-7VÉGE
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM 
AL 16:00 ASPDBF 
AL 19:30 SPCFTC 
AL 21:00 IKOETO 
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 
EL 17:30 DEBMIS 
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 
ICEHL 18:00 PUSAVS 
Partnerünk
Archívum