Csodapasszból lőtte első gólját Mihály Ákos

 

A 2-1-es magyar–olasz összefoglalója a rigai olimpiai selejtezőtornáról.

Felkészülési mérkőzés:

2021. augusztus 21. szombat, 16:30: Ausztria–Magyarország 7-5

A rigai olimpiai selejtezőtorna programja (magyarországi idő szerint):

2021. augusztus 26., csütörtök, 14:30: Magyarország–Franciaország 3-5
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:30: Olaszország–Lettország 0-6

2021. augusztus 27., péntek, 15:00: Franciaország–Olaszország 2-0
2021. augusztus 27., péntek, 19:00: Lettország–Magyarország 9-0

2021. augusztus 29., vasárnap, 12:00: Magyarország–Olaszország 2-1
2021. augusztus 29., vasárnap, 16:00: Lettország–Franciaország 2-1

A magyar válogatott rigai kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Arany Gergely 1996 FTC-Telekom
Hetényi Zoltán 1988 DEAC
Rajna Miklós 1991 UTE
Hátvédek
Garát Zsombor 1997 MAC HKB Újbuda
Horváth Milán 2001 Fehérvár AV19
Macaulay Scott 1990 MAC HKB Újbuda
Pozsgai Tamás 1988 MAC HKB Újbuda
Stipsicz Bence 1997 Fehérvár AV19
Szabó Dániel 1995 Fehérvár AV19
Szirányi Bence 1988 DVTK Jegesmedvék
Tóth Gergely 1998 MAC HKB Újbuda
Csatárok
Bartalis István 1990 Fehérvár AV19
Benk András 1987 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár AV19
Hári János 1992 Fehérvár AV19
Magosi Bálint 1989 Fehérvár AV19
Mihály Ákos 1999 Fehérvár AV19
Nagy Gergő 1989 FTC-Telekom
Nagy Krisztián 1994 SaPKo (FIN)
Papp Kristóf 2001 Michigan State University (USA)
Sebők Balázs 1994 Ilves Tampere (FIN)
Sofron István 1988 SC Csíkszereda
Szita Donát 1998 csapat nélkül
Terbócs István 1996 Fehérvár AV19
Vas János 1984 Chamonix Hockey Club (FRA)

A magyar válogatott stábja:

Szövetségi kapitány: Sean Simpson
Edzők: Szilassy Zoltán, Fodor Szabolcs
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuták: Bors Attila, Antal Dénes
Fitneszedző: Puskás Sándor
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezetők: Szilágyi Levente
GM: Vas Márton

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 
EL 14:15 TITETO 
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum