A 6-4-es magyar–ukrán összefoglalója Kijevből

 

Horváth András juniorválogatottja feszült hangulatú meccsen 2-4-ről felállva győzte le divízió 1/B-s ellenfelét szombaton.

A kijevi torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2021. augusztus 25., szerda, 19:00: Ukrajna–Magyarország 4-5
2021. augusztus 27., péntek, 10:00: Fehéroroszország U18–Magyarország 7-2
2021. augusztus 28., szombat, 10:00: Ukrajna–Magyarország 4-6

A magyar U20-as válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Orosz Gergely 2002 Aberdeen Wings (USA)
Hátvédek
Balázsi Márton 2003 UTE
Csollák Márkó 2002 MAC HKB Újbuda
Dobmayer Dominik 2002 Hydro Fehérvár AV19
Hadobás Zétény 2003 DVTK Jegesmedvék
Horváth Donát 2004 Karlskrona HK (SWE)
Jakabfy Sámuel 2002 DEAC
Kucsma Richárd 2002 Titánok
Ortenszky Tamás 2002 EHC Biel (SUI)
Csatárok
Ambrus Csongor 2003 Titánok
Csiszer Ádám 2002 Titánok
Fekete Alex 2003 Titánok
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Károly Róbert Nikolász 2003 DVTK Jegesmedvék
Keceli-Mészáros Mátyás 2003 Titánok
Kocsis Botond 2004 Boston Hockey (USA)
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Mihalik András 2003 DVTK Jegesmedvék
Németh Kristóf 2002 Titánok
Schlekmann Márk 2002 MAC HKB Újbuda
Tóth Tamás 2003 Islanders HC (USA)

A válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Ladányi Balázs, Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
Sportpszichológus: Németh Gergő
Erőnléti edző: Ács Ferenc
Média: Dobos Sándor
Fizioterapeuta: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 
EL 14:15 TITETO 
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum