Háromszéki Ágyúsok?SC Csíkszereda 0-7

   

A Sportklub a harmadik felcsíki mérkőzését is megnyerte, így százszázalékos teljesítménnyel zárta a kupát.

Az SC Csíkszereda a Székelyföld Kupán pénteken 20-0-ra nyert a Steaua ellen, aztán szombaton 9-1-et játszott a Sapientia U23-mal. Vasárnap a torna zárásaként a Háromszéki Ágyúsokkal csapott össze. Az első harmadban Bíró Tamás és Casaneanu talált be a Sportklubból, aztán a második felvonásban Karel Kubát 3-0-ra módosította az állást. A záró húsz percben Rokaly Szilárd kétszer, Péter Andor és Polák egyszer-egyszer volt eredményes, így az Erste Liga-címvédő 7-0-ra győzött. A csíkszeredaiak mindhárom felcsíki meccsüket megnyerték, veretlenül hódították el a trófeát.

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék?DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice?MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana?MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék?Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC?MAC HKB Újbuda (Debrecen) 2-3

2021. augusztus 18., szerda, 19:15: Titánok?Győri ETO HC (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 2-3

2021. augusztus 19., csütörtök, 15:30: HC 05 Banská Bystrica?UTE (Zólyom) 5-0

2021. augusztus 20., péntek, 16:00: DVTK Jegesmedvék?HC Kosice (Kassa) 3-10
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice?FTC-Telekom (Jesenice) 7-0
2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HKM Zvolen?UTE (Zólyom) 6-0

2021. augusztus 21., szombat, 13:30: Szlovákia U20?UTE (Zólyom) 6-1
2021. augusztus 21., szombat, 17:30: DVTK Jegesmedvék?Olimpija Ljubljana (Kassa) 3-5
2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC?Fehérvári Titánok (Debrecen) 5-4

2021. augusztus 22., vasárnap, 17:00: DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (Nagymihály) 1-5

2021. augusztus 26., csütörtök, 18:00: HC Topolcany?DEAC (Nagytapolcsány) 8-1
2021. augusztus 26., csütörtök, 18:40: GYHK?HC Nové Zámky (Érd, zárt kapus) 0-2

2021. augusztus 27., péntek, 14:00: SC Csíkszereda?Steaua (Felcsík) 20-0
2021. augusztus 27., péntek, 16:00: HC Levice?DEAC (Léva) 3-6
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra?FTC-Telekom (Nyitra) 11-5
2021. augusztus 27., péntek, 18:00: UTE?Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest) 8-1

2021. augusztus 28., szombat, 17:30: Sapientia U23?SC Csíkszereda (Felcsík) 1-9

2021. augusztus 29., vasárnap, 14:00: Háromszéki Ágyúsok?SC Csíkszereda (Felcsík) 0-7

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda?HC Nové Zámky (Tüskecsarnok)
2021. szeptember 1., szerda: DAB?GYHK

2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany?FTC-Telekom (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC?UTE (Debrecen)
2021. szeptember 3., péntek: DAB?Titánok (Dunaújváros)
2021. szeptember 3., péntek: Győri ETO HC?GYHK (Győr)

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék?Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc)

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE?DEAC (Újpest)

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom?DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19?Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz?MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany?UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Titánok?DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana?MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice?UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky?Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 23., hétfő
EL 18:30 FHAGYE 5-6VÉGE
ICEHL 19:30 PIOAVS 3-2 HVÉGE
január 24., kedd
EL 18:30 FTCDAB 5-2VÉGE
EL 18:40 BJAMIS 6-1VÉGE
AL 19:40 FTCIKO 2-9VÉGE
január 25., szerda
AL 19:35 LHLSPC 4-3 HVÉGE
ICEHL 19:45 ASIAVS 4-0VÉGE
AL 20:30 ETOSZG 8-3VÉGE
AL 20:30 WRMDBF 5-1VÉGE
január 27., péntek
EL 17:30 BRAFHA 5-3VÉGE
AL 19:00 LHLFTC 2-1VÉGE
január 28., szombat
AL 16:00 WRMIKO 8-0VÉGE
MK 16:00 BJADEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 19:00 LHLASP 1-6VÉGE
MK 19:45 UTEAVS 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 20:30 DBFSZG 1-3VÉGE
AL 21:00 ETOSPC 11-5VÉGE
január 29., vasárnap
MK 16:00 DEBUTE 
    • m4sport.hu
EL 17:30 SCCFHA 
MK 19:45 BJAAVS 
    • M4 SPORT+
január 30., hétfő
MK 17:30 GYEFHA 
január 31., kedd
MK 17:30 SCCDAB 
Partnerünk
Archívum