Jó lenne minél több ilyen mérkőzést játszani

 

A magyar juniorválogatott fehéroroszok elleni 2-7-es vereségét Horváth András vezetőedző mellett két játékos is értékelte.

Lentebb megmutatjuk a mérkőzés góljait is.

A kijevi torna magyar érdekeltségű mérkőzései:

2021. augusztus 25., szerda, 19:00: Ukrajna?Magyarország 4-5
2021. augusztus 27., péntek, 10:00: Fehéroroszország U18?Magyarország 7-2
2021. augusztus 28., szombat, 10:00: Ukrajna?Magyarország

A magyar U20-as válogatott kerete:

Név Szül. év Klub
Kapusok
Antek Tamás 2003 Debreceni HK
Orosz Gergely 2002 Aberdeen Wings (USA)
Hátvédek
Balázsi Márton 2003 UTE
Csollák Márkó 2002 MAC HKB Újbuda
Dobmayer Dominik 2002 Hydro Fehérvár AV19
Hadobás Zétény 2003 DVTK Jegesmedvék
Horváth Donát 2004 Karlskrona HK (SWE)
Jakabfy Sámuel 2002 DEAC
Kucsma Richárd 2002 Titánok
Ortenszky Tamás 2002 EHC Biel (SUI)
Csatárok
Ambrus Csongor 2003 Titánok
Csiszer Ádám 2002 Titánok
Fekete Alex 2003 Titánok
Galajda Zsombor 2002 DVTK Jegesmedvék
Károly Róbert Nikolász 2003 DVTK Jegesmedvék
Keceli-Mészáros Mátyás 2003 Titánok
Kocsis Botond 2004 Boston Hockey (USA)
Mattyasovszky Gergely 2002 DVTK Jegesmedvék
Mihalik András 2003 DVTK Jegesmedvék
Németh Kristóf 2002 Titánok
Schlekmann Márk 2002 MAC HKB Újbuda
Tóth Tamás 2003 Islanders HC (USA)

A válogatott stábja:

Szövetségi edző: Horváth András
Edzők: Ladányi Balázs, Arany Máté
Kapusedző: Székely Csaba
Sportpszichológus: Németh Gergő
Erőnléti edző: Ács Ferenc
Média: Dobos Sándor
Fizioterapeuta: Berkes Brigitta
Felszerelésmenedzser: Speier Kálmán
Csapatvezető: Végh Boldizsár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 30., hétfő
EL 17:30 GYEFHA 2-0VÉGE
január 31., kedd
EL 17:30 SCCDAB 8-3VÉGE
AL 20:30 IKOLHL 5-4VÉGE
AL 20:50 FTCSZG 2-4VÉGE
február 1., szerda
EL 17:30 BRADAB 6-5VÉGE
EL 18:40 BJAFTC 5-1VÉGE
AL 19:15 ASPWRM 6-3VÉGE
AL 20:15 DBFETO 4-7VÉGE
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM 
AL 16:00 ASPDBF 
AL 19:30 SPCFTC 
AL 21:00 IKOETO 
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 
EL 17:30 DEBMIS 
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 
ICEHL 18:00 PUSAVS 
Partnerünk
Archívum