Így intézte el a Fehérvár az Olimpija Ljubljanát

 

A magyar ICEHL-csapat 5-1-es győzelmének összefoglalója.

A 2021/22-es szezon felkészülési mérkőzései:

2021. augusztus 6., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–DEAC (Miskolc) 4-3

2021. augusztus 10., kedd, 19:00: HDD Jesenice–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 8-3

2021. augusztus 11., szerda, 12:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Jesenice) 5-1

2021. augusztus 13., péntek, 19:00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC (Miskolc) 4-7
2021. augusztus 13., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Olimpia Ljubljana (Székesfehérvár, C-pálya, zárt kapu) 5-1

2021. augusztus 15., vasárnap, 18:30: DEAC–MAC HKB Újbuda (Debrecen)

2021. augusztus 19., csütörtök: HC 05 Banska Bystrica–UTE (Zólyom)

2021. augusztus 20., péntek, 19:00: HDD Jesenice–FTC-Telekom (Jesenice)
2021. augusztus 20., péntek: DVTK Jegesmedvék–? (Kassa)
2021. augusztus 20., péntek: HKM Zvolen–UTE (Zólyom)

2021. augusztus 21., szombat, 18:30: DEAC–Fehérvári Titánok (Debrecen)
2021. augusztus 21., szombat: DVTK Jegesmedvék–? (Kassa)
2021. augusztus 21., szombat: Szlovákia U20–UTE (Zólyom)

2021. augusztus 22., vasárnap: DVTK Jegesmedvék–? (Nagymihály)

2021. augusztus 26-27.: DEAC–? (Szlovákia)

2021. augusztus 27., péntek, 18:00: HK Nitra–FTC-Telekom (Nyitra)
2021. augusztus 27., péntek: UTE–Dunaújvárosi Acélbikák (Újpest)

2021. szeptember 1., szerda, 18:00: MAC HKB Újbuda–HC Nové Zámky (Tüskecsarnok)
2021. szeptember 1., szerda: DAB–GYHK

2021. szeptember 3., péntek, 17:30: HC Topolcany–FTC-Telekom (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 3., péntek, 18:30: DEAC–UTE (Debrecen)
2021. szeptember 3., péntek: DAB–Titánok

2021. szeptember 4., szombat, 18:00: DVTK Jegesmedvék–Hydro Fehérvár AV19 (Miskolc)

2021. szeptember 5., vasárnap: UTE–DEAC (Újpest)

2021. szeptember 8., szerda, 18:00: FTC-Telekom–DVTK Jegesmedvék (Tüskecsarnok)

2021. szeptember 9., csütörtök, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–HC Nové Zámky (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)

2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Hydro Fehérvár AV19–Gyergyó HK (Székesfehérvár, emlékmérkőzés)
2021. szeptember 10., péntek, 19:15: Black Wings Linz–MAC HKB Újbuda (Linz)
2021. szeptember 10., péntek: HC Topolcany–UTE (Nagytapolcsány)
2021. szeptember 10., péntek: Titánok–DAB

2021. szeptember 12., vasárnap, 19:00: Olimpija Ljubljana–MAC HKB Újbuda (Ljubljana)
2021. szeptember 12.: HK Levice–UTE (Léva)

2021. szeptember 14., kedd, 18:00: HC Nové Zámky–Hydro Fehérvár AV19 (Érsekújvár)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 10., vasárnap
EL 14:15 UTEDEB 4-0VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 16:30 BRAGYE 4-5VÉGE
EL 16:30 FTCMIS 2-1VÉGE
EL 17:00 DABTIT 1-0VÉGE
EL 17:30 ETOMAC 1-5VÉGE
ICEHL 17:30 AVSDEC 1-3VÉGE
    • DIGI SPORT 1
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 
EL 14:15 TITETO 
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 
ICEHL 19:45 HCBAVS 
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 
EL 17:30 GYEMIS 
EL 17:30 SCCDEB 
EL 18:30 UTEMAC 
Partnerünk
Archívum