Magyarország?Lengyelország 6-2

A magyar U18-as válogatott Horváth Bence vezetésével a második mérkőzését is megnyerte a St. Pölten-i Négy Nemzet Tornán.

Az osztrákok elleni 6-3-as győzelmet követően változtatott a csapat összetételén Svasznek Bence vezetőedző, bekerült a meccskeretbe Bajkó Botond és Nádasy Márton, míg Farkas Boldizsár, Rozsmann Krisztián és Lambert Levente ezúttal pihent; a kapuban Straubinger Zoltán kapott lehetőséget. Az első harmad derekán emberelőnybe kerültek a lengyelek, a magyar védelem a helyén volt. Kisvártatva megérkezett az első magyar fór, Farkas László keresztpasszát Horváth Bence belőtte, 1-0. Néhány perccel később már kettővel vezettünk: Horváth tért ölelő indítását követően Antal Barnabás volt eredményes, 2-0. A második harmad nagy magyar fölényt hozott, gólt mégsem mi lőttünk, Menc értékesített egy kipattanót, 2-1. Még inkább rákapcsolt a magyar gárda, eredményesen Dobos Mihály egymás után kétszer szerzett gólt Horváth passzaiból, 4-1 a 38. percben. Az utolsó játékrész lengyel fórral indult, de hiába alakult ki nagy kavarodás, Straubinger kapuja ekkor érintetetlen maradt. Az 51. percben ismét Horváth Bence ugrott ki Farkas indítását követően, és magabiztosan értékesítette a ziccert, 5-1. A hajrára is maradtak találatok, előbb Ritecz Richárd használt ki egy kettős emberelőnyt ? ez volt az első találat, amelyben a 2+3-ig jutó magyar csapatkapitány nem vállalt szerepet ?, majd a szimpla előnyünk során Kusak kontrából szépített, így alakult ki a 6-2-es végeredmény.

A két mérkőzés után hibátlan magyar U18-as válogatott szombat délután a szlovénok ellen zárja tornát.