2-0-ra vezet a Poprád és a Slovan

Az alapszakasz 3. és 4. helyezett csapata a második negyeddöntős mérkőzését is behúzta.

A Poprád a szerdai 6-3-as sikeréhez képest csütörtökön szorosabb csatát vívott a Gyetvával. A vendégek kétszer egyenlítettek, később fordítottak is, ám a poprádiak kapust cseréltek, majd 2 perc alatt 2-szer betaláltak, amivel 4-3-ra nyertek. Dávid Skokan 2 góllal, a 35. percben beugró cserekapus, Peter Hamerlík 12 védéssel járult hozzá a tátraiak sikeréhez, amivel 2-0-ra vezetnek a negyeddöntőben. A Slovan az első harmadban hátrányba került a Nyitrával szemben, de a második és a harmadik felvonásban 2-2 gólt lőtt, aminek köszönhetően 4-1-re nyerte a párharc második találkozóját.

Pénteken megkezdődik a másik két negyeddöntő, a Zólyom az Érsekújvárral, a Dukla Michalovce a Dukla Trencínnel játszik.