Klagenfurt?Hydro Fehérvár AV19 4-2

A magyar ICEHL-csapat két győzelemmel és hat vereséggel az 5. helyen végzett a középszakaszban.

Aktívan kezdett a hazai csapat, miután egy Mihály-kontrát hatástalanított Madlener, folytatódtak a KAC-rohamok, rengeteg dolga volt a legutóbb lecserélt Janusnak, állta a sarat, amíg Witting a 12. percben be nem talált. A következő óriási lehetőség is a vendéglátók előtt adódott, Stipsicz a gólvonalon mentett, a bírók videózás után úgy ítélték meg, nem volt bent a korong. A kapura lövéseket ebben a játékrészben 14-4-re nyerte a Klagenfurt. A következőben pedig 15-5-re. Ez a nyomás Stipsicz kapuvasát követően két hazai gólt eredményezett, a kettő között pedig Erdély talált be. Előbb fórban Koch talált be fórban a 29. percben, majd a magyar csatár szólózott eredményesen a 33.-ban, 2-1. A 38.-ban azonban Obersteiner egyedül maradt a fehérvári kapu torkában, és nem hibázott, 3-1. Az utolsó menet gyors hazai góllal kezdődött, Ganahl kotorta be a pakkot közelről, 4-1. Hárinak előnyben még sikerült szépítenie a 48. percben, 4-2, több találat nem esett, a Hydro Fehérvár AV19 két győzelemmel és hat vereséggel az 5. helyen végzett az ICEHL-középszakaszban, és várhatja, hogy ki választja ellenfélül a vasárnap esti procedúra során.

A Hydro Fehérvár AV19 összeállítása: Janus (Kornakker) ? Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hári, Kuralt ? Caruso, Horváth, Erdély, Bartalis, Petan ? Geiger, Szabó B., Lahti, Sarauer, Sárpátki ? Mihály.

VB18 13:00 HUNUKR INFO